Skocz do zawartości

Mazda 3, 2.0 120 koni, jak znosi gaz?


dus3

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu Mazdy 3 z silnikiem 2.0, wersja 120 konna z 2014 r i szukam informacji jak ten silnik znosi gaz.

 

 

Na tą chwilę planowane przebiegi są bardzo małe, ale wolę za wczasu zorientować się, czy jest w ogóle opcja montażu LPG i czy są jakieś techniczne zagrożenia. 

 

Są jakieś doświadczenia czy to całkowicie nie zbadany teren? 

 

pomóżcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu Mazdy 3 z silnikiem 2.0, wersja 120 konna z 2014 r i szukam informacji jak ten silnik znosi gaz.

 

 

Na tą chwilę planowane przebiegi są bardzo małe, ale wolę za wczasu zorientować się, czy jest w ogóle opcja montażu LPG i czy są jakieś techniczne zagrożenia. 

 

Są jakieś doświadczenia czy to całkowicie nie zbadany teren? 

 

pomóżcie :)

W tym silniku chyba jest wtrysk bezpośredni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje. Znalazłem taki silnik w CX-3:

http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/mazda/cx-3/silnik-benzynowy-2.0-sky-g-120km-od-2015/

ale na tej stronie w opisie mazdy 3 nie ma informacji jakiego typu jest wtrysk ...

 

Dosiadałem w zeszłym roku CX3 120KM w czasie jazdy próbnej. Sprzedawca zapewniał, że ma wtrysk bezpośredni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.