Skocz do zawartości

Cruze - kilka pytań na szybko


Ariibyd

Rekomendowane odpowiedzi

Astra J hatchback w tej budzie wydaje mi się małym samochodem (bagażnik), Cruze chyba większy???

Do gazu to oczywiście 1,8 szukamy ;) .

Diesle 1,7 131KM - to motory Opla z jakimiś modyfikacjami - chyba, 

Generalnie widzę, że Chevrolet tak jak by lepsze opcje wyposażenia miał na dzień dobry.

Jak z częściami cenowo to wygląda i z dostępnością?

 

pozdrawiam Ariibyd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ariibyd napisał:

Astra J hatchback w tej budzie wydaje mi się małym samochodem (bagażnik), Cruze chyba większy???

Do gazu to oczywiście 1,8 szukamy ;) .

Diesle 1,7 131KM - to motory Opla z jakimiś modyfikacjami - chyba, 

Generalnie widzę, że Chevrolet tak jak by lepsze opcje wyposażenia miał na dzień dobry.

Jak z częściami cenowo to wygląda i z dostępnością?

 

Rozstaw osi ten sam. Cruze hatchback ciut dłuższy od Astry ale, czy w środku większy :hmm:

Tak czy siak, Cruze jak na hatchbacka jest mocno wyrośnięty - prawie 4,5 m długości :ok:

Silnik 1,8, ale najlepiej z opcją do LPG - utwardzona głowica - opcja KL7.

Wypas lepszy, ale często z tym lepszym wypasem nie szła klima automatyczna.

Z częściami bywa różnie - niby podobne, ale często nie takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rwIcIk napisał:

Rozstaw osi ten sam. Cruze hatchback ciut dłuższy od Astry ale, czy w środku większy :hmm:

Tak czy siak, Cruze jak na hatchbacka jest mocno wyrośnięty - prawie 4,5 m długości :ok:

Silnik 1,8, ale najlepiej z opcją do LPG - utwardzona głowica - opcja KL7 - bez tego trzeba często sprawdzać luz zaworów.

Wypas lepszy, ale często z tym lepszym wypasem nie szła klima automatyczna.

Z częściami bywa różnie - niby podobne, ale często nie takie same.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rwIcIk napisał:

Rozstaw osi ten sam. Cruze hatchback ciut dłuższy od Astry ale, czy w środku większy :hmm:

Bagażnik mnie interesuje, może ktoś miał jakieś porównanie :nie_wiem:

4 godziny temu, rwIcIk napisał:

Tak czy siak, Cruze jak na hatchbacka jest mocno wyrośnięty - prawie 4,5 m długości :ok:

No wizualnie wydaje mi się dłuższy ;) i dlatego to pytanie o bagażnik.

4 godziny temu, rwIcIk napisał:

Silnik 1,8, ale najlepiej z opcją do LPG - utwardzona głowica - opcja KL7.

No właśnie coś tam znalazłem już z oryginalnie założoną instalacją LPG (swoją drogą dlaczego nie ukrywali wlewu gazu w klapce wlewu paliwa :oslabiony:

4 godziny temu, rwIcIk napisał:

Wypas lepszy, ale często z tym lepszym wypasem nie szła klima automatyczna.

Z tego wypasu to najbardziej mnie interesuje tempomat, czujniki parkowania, podłokietnik przód i tył, klima też ale czy koniecznie automatyczna - zwykła też chyba daję radę.

4 godziny temu, rwIcIk napisał:

Z częściami bywa różnie - niby podobne, ale często nie takie same.

Ale cenowo tragedii nie ma chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagażnik w Cruze ma pojemność ponad 400 l.

Astra piszą, że mniej 400.

Ale to może wynikać z tego, czy jest wytłoczka na dnie ze schowkami, czy nie.

LPG jeśli już, to było dokładane w ASO.

U siebie mam tempomat, czujniki parkowania, bluetooth do telefonu, podłokietniki z przodu i z tyłu, 4 szyby elektryczne, światła przeciwmgielne, a klimę zwykłą ;]

Części mają ceny porównywalne do Opla, ale czasem w katalogach jest zamieszanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rwIcIk napisał:

U siebie mam tempomat, czujniki parkowania, bluetooth do telefonu, podłokietniki z przodu i z tyłu, 4 szyby elektryczne, światła przeciwmgielne, a klimę zwykłą ;]

Części mają ceny porównywalne do Opla, ale czasem w katalogach jest zamieszanie.

No i to mi w zupełności by wystarczyło ;) taką opcję mam z LPG fabrycznym z nalotem 120tyś za wyjściową 37tyś 2013r .

 

Znalazłem jeszcze kombi fajnie wyposażone, kamery, bajery, szmery, półskóry, jakieś nawigacje itp. ale diesel i tu nalot coś koło 160tyś rocznik podobny cena też, kurde bagażnik większy brak koła w bagażniku - ale ropniak :hmm: bać się tego diesla......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Ariibyd napisał:

No i to mi w zupełności by wystarczyło ;) taką opcję mam z LPG fabrycznym z nalotem 120tyś za wyjściową 37tyś 2013r .

 

Znalazłem jeszcze kombi fajnie wyposażone, kamery, bajery, szmery, półskóry, jakieś nawigacje itp. ale diesel i tu nalot coś koło 160tyś rocznik podobny cena też, kurde bagażnik większy brak koła w bagażniku - ale ropniak :hmm: bać się tego diesla......

 

Myślę, że nie.

Tak czy siak musisz sprawdzić auto, zresztą jak każde używane. Z tego co czytam na zaprzyjaźnionym forum Chevroleta, naprawdę ciężko znaleźć niekombinowany egzemplarz, nie od handlarza.

37 tys. za 2013 r. z LPG to tylko trochę wygórowana cena, ale może wart tej ceny.

A ten diesel to chyba ten sam co w Astrze. Ciekawe, czy skrzynia biegów też ta sama :hmm:;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie.
Tak czy siak musisz sprawdzić auto, zresztą jak każde używane. Z tego co czytam na zaprzyjaźnionym forum Chevroleta, naprawdę ciężko znaleźć niekombinowany egzemplarz, nie od handlarza.
37 tys. za 2013 r. z LPG to tylko trochę wygórowana cena, ale może wart tej ceny.
A ten diesel to chyba ten sam co w Astrze. Ciekawe, czy skrzynia biegów też ta sama :hmm:;]
 

Bo ten ht jest od dealera Opla dlatego taka cena, kombi od handlarza więc ryzyko jest, zresztą gdzie nie ma ryzyka.... Na nowy mnie nie stać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ariibyd napisał:


Bo ten ht jest od dealera Opla dlatego taka cena, kombi od handlarza więc ryzyko jest, zresztą gdzie nie ma ryzyka.... Na nowy mnie nie stać

Ceny aut zwariowały.

Mój z 2012 r., kupiony w 2013 r. do ubezpieczenia został w styczniu wyceniony na 26 tys. zł. Na rynku chodzą powyżej 30 tys. zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny aut zwariowały.
Mój z 2012 r., kupiony w 2013 r. do ubezpieczenia został w styczniu wyceniony na 26 tys. zł. Na rynku chodzą powyżej 30 tys. zł.
 

Powiem tak, do tej pory 4 auta kupowałem od salonów ceny były dość wysokie ale nie było rozczarowania, pol roku temu po 2 miesiące szukania dorwalem od handlarza auto i złego nie powiem ale to chyba dlatego że koleś skupował auta w pl w atrakcyjnych cenach mył czyścił i puszczł dalej drożej Astra 2005 z LPG polskim za 15 tyś drogo ale stan naprawdę ekstra nic przy niej przez te pół roku nie wyszło s kilometrów że 9tys poszło..... teraz też chyba wolę przeplacic i może znów się uda, Astra zostaje.... Żonie się spodobała...

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.