Skocz do zawartości

Renault 1,6 DCI - pytanko mam


biniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mamy na sali jakieś 1,6 dci? Bo mnie zastanawia jak to się sprawuje. Ile to pali. Jedzie, nie jedzie? Szczególnie jak by to było w scenicu albo jeszcze lepiej grand scenicu???

Sprzedałem auto 2 tygodnie temu i jeszcze nic nie zakupiłem. Korci jakiś takiś  na gnojówkę ale .... bedzie to jechało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno całkiem udany silnik...... prawie na nowo skonstruowany, 75% to zupełnie nowa konstrukcja a rozwiązania wzięte z F1 ;) .

Jak jest w rzeczywistości...... to by musiał się ktoś z posiadaczy wypowiedzieć...

 

http://autobeztajemnic.pl/strefa-kierowcy/ciekawostki/moto/304.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2017 o 11:12, biniu napisał:

Witam

 

Mamy na sali jakieś 1,6 dci? Bo mnie zastanawia jak to się sprawuje. Ile to pali. Jedzie, nie jedzie? Szczególnie jak by to było w scenicu albo jeszcze lepiej grand scenicu???

Sprzedałem auto 2 tygodnie temu i jeszcze nic nie zakupiłem. Korci jakiś takiś  na gnojówkę ale .... bedzie to jechało?

 

jeździłem qashqaiem z tym silnikiem, bardzo fajny motor, palił ok 5 litrów ! jezdzil niezle, ale bez rewelacji, nowe auta to byly, wiec pałować nie mogłem, mialem takze styczność z autami z przebiegami ponad 120tys km i użytkownicy nie narzekali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.