Skocz do zawartości

Przeciążenie wycieraczek.


akapap

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

od dłuższego czasu to dłuższej chwili pracy przestają działać wycieraczki. Nic nie pomaga poza odczekaniem od kilku minut do nawet 4h. Zawsze myślałem, że to jakaś przeciążeniówka w silniku ale...

Ostatnio zauważyłem, że włączyły się po tym ja przełącznikach zintegrowanych (kierownica) coś pstryknęło. Może to przypadek ale od razu zaczęły działać. Miał ktoś kiedyś takie objawy, a  może po prostu było słychać pstryknięcie od silnika od wycieraczek w kabinie?

 

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czeka Cię rozbiórka mechanizmu wycieraczek i sprawdzenie organoleptycznie stanu silniczka, objawy dość dziwne i niespotykane w Stilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Miałem podobną zabawę z wycieraczkami przedniej szyby.

Panowie z ASO autorytatywnie stwierdzili wadę body komputera.Po wymianie tegoż wycieraczki działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Należy przesmarowc wnętrze mechanizmu i podgiac blaszki które są w tej mazi i z czasem nagrzewania prostuja się za bardzo co przerywa obwód prądu. Są poradniki na forum 2h pracy. Zdjęcie podszybia cię czeka ale na lato to akurat sobie posprzatasz liście xd

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.