Skocz do zawartości

Siłowniki do otwierania drzwi bez klamek, które kupić?


melonic1242

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam!

> Proszę o wypowiedzi osób które korzystają z takiego zestawu,

> ewentualnie speców, którzy zajmują się montażem.

> Pozdrawiam!

a kolega wie ze za to można dostac od busted.gifw prezencie admin.gif i do tego pare sztabek zlota do zaplacenia bo to sprzeczne z kodeksem drogowym grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a kolega wie ze za to można dostac od w prezencie i do tego pare

> sztabek zlota do zaplacenia bo to sprzeczne z kodeksem drogowym

a kolega wie... że gó**o wie zlosnik.gif niema takiego przepisu w kodeksie drogowym..... smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a kolega wie... że gó**o wie niema takiego przepisu w kodeksie

> drogowym.....

samochod nie może jeździc bez klamek bo wedlug przepisow muszą byc otwieran z zewnątrz mechanicznie grinser006.gifa z tego co wnioskuje kolega chce je zlikwidowac wpysk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies bardziej dokladne info na ten temat, bo tysz nie mam klamek i zabrali mi dowodzik, zaczeli cos piszczec o homologacji. Natomiast gosciu w urzedzie od dowodzikow, gdy bylem odebrac papier, wysmial panow busted.gif, twierdzac iz nie mieli podstawy. Chcialbym jakos zabezpieczyc sie na przyszlosc, wiec jesli masz jakis konkretny dowod ze nie mogli zabrac to podaj go.

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> samochod nie może jeździc bez klamek bo wedlug przepisow muszą byc

> otwieran z zewnątrz mechanicznie a z tego co wnioskuje kolega

> chce je zlikwidowac

powtarzam jeszcze raz NIEMA TAKIEGO PRZEPISU smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz jakies bardziej dokladne info na ten temat, bo tysz nie mam

> klamek i zabrali mi dowodzik, zaczeli cos piszczec o

> homologacji. Natomiast gosciu w urzedzie od dowodzikow, gdy

> bylem odebrac papier, wysmial panow , twierdzac iz nie mieli

> podstawy. Chcialbym jakos zabezpieczyc sie na przyszlosc, wiec

> jesli masz jakis konkretny dowod ze nie mogli zabrac to podaj

> go.

> Z gory dzieki

policja teoretycznie może Cię w pupa.giflove_4.gif ale w praktyce niewarto z nimi zadzierać...... jak się czepiają o klamki to się mówi że w przepisach jest że mechanizm otwierający misi być zastąpiony homologowanym urządzeniem no i jeśli tak jest a jest to to mówisz... jak się czepiają to oddajesz dowód..... z przepisów niewyciągniesz nic bo nic na ten temat niema.... jedyny punkt dotyczący klamek to jest punkt w o tym że diagnosta musi sprawdzić czy są klamki i czy działają ale jeśli masz siłowniki to na 90% nic Ci niepowie bo będzie sam zaskoczony zlosnik.gif ale to wszystko jest w jakiś dziwnych przepisach dla diagnostów a nie w kodeksie i innych brykach zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślałem, że się czegoś dowiem a tu tylko co wolno a czego nie.

> Powtarzam!!!!!!!!!!!!!!!

> Jaki zestaw polecacie?Który mało awaryjny?

> Pozdrawiam!

Przede wszystkim mocny i elektromagnetyczny.... wygląda tak :

sildoklap.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślałem, że się czegoś dowiem a tu tylko co wolno a czego nie.

> Powtarzam!!!!!!!!!!!!!!!

> Jaki zestaw polecacie?Który mało awaryjny?

> Pozdrawiam!

Wiec, jesli masz juz zaspawane klameczki, polecam takie silowniki jakie wskazal kolega Tommi, do tego bedziesz potrzebowal jakis sterownik, polecam radiolinie 2-kanalowa, abys mogl wykorzystac oba przyciski w pilocie, jednym bedziesz otwierac prawe drzwi, drugim lewe, do tego wiazke przewodow, obudowe z bezpiecznikiem okolo 15 amperkow, ja dolozylem na kazdy silownik maly przekaznik od systemow alarmowych ( to jest opcja) co by lepiej silowniki smigaly i zeby radiolinia nie zapychala sie sygnalami. Czesci kup w jakims sklepie gdzie sprzedaja alarmy lub popytaj sie w warsztatach. Na allegro oferowane zestawy maja w komplecie silowniki 6kg, uwierz mi sa gowno warte, a pozatym nie wiem czy oplaca Ci sie placic za czesci ktore sam kupisz gdzies w pobliskim sklepie, a uwierz mi instrukcj jaka niby dolanczaja, jest to poprostu instrukcja od sterownika, ktora co najwyzej powie Ci jak zaprogramowac piloty( jesi nie zostaly oczywiscie wczesniej zaprogramowane przez producenta) W swoim musialem zalozyc po 2 - 6kg na strone co by drzwi jako tako sie odmykaly. dlkatego polecam takie jak wskazal Tommi, ja zalozylem takie od centrala poniewaz mialem je za free, ale na wiosne beda zmieniane. Jesli nie masz pojecia jak podlaczyc radiolinie, popros jakiegos magika lub w sklepie udzielom Ci fachowej pomocy. reszte zalozysz bez problemu. Jesli chodzi o firme Starmach, zawiodlem sie na nich, uznalem ich za malo zetelna firme. Zamowilem taki zestaw dla kumpla do drzwi( jego wybor) no i nie stety po 2 tygodniach czekania na paczke nie doczekalem sie. Po kilku telefonach wyniklo iz zagubili moje zamowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> samochod nie może jeździc bez klamek bo wedlug przepisow muszą byc

> otwieran z zewnątrz mechanicznie a z tego co wnioskuje kolega

> chce je zlikwidowac

Może tak ale według Ustawy o warunkach technicznych nie mam mowy o tym że trzeba mieć klamki patrz tu W załączniku trzecim mowa jest o zamkach ale klamek nie ma nigdzie opisanych biglaugh.gif może mam stary przepis lub niedokładnie czytałem więc proszę o weryfikację tych danych cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może tak ale według Ustawy o warunkach technicznych nie mam mowy o

> tym że trzeba mieć klamki patrz tu W załączniku trzecim mowa

> jest o zamkach ale klamek nie ma nigdzie opisanych może mam

> stary przepis lub niedokładnie czytałem więc proszę o

> weryfikację tych danych

co sie mnie czepiasz wpysk.gifja bym zabral dowod za bark klamek bo w razie czego niema jak sie dostac do samochodu sick.gifz zewnątrzi nawet pomóc komus jakby zasłab frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co sie mnie czepiasz ja bym zabral dowod za bark klamek bo w razie

> czego niema jak sie dostac do samochodu z zewnątrzi nawet pomóc

> komus jakby zasłab

Ja się ciebie nie czepiam wpysk.gif.Może masz i rację że klamki powinny być lecz jeżeli ktoś nie chce to może ich nie mieć biglaugh.gif Przepisy na to pozwalają, a reszta to nasze prywatne zdanie cfaniak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.