Skocz do zawartości

Domek narzędziowy przy ogrodzeniu


riot

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi, bo już się pogubiłem. Chcę postawić domek narzedziowy, drewniany, postawiony na kilku bloczkach. Wymiar powiedzmy 3x3m. W jakiej odległości minimalnej od granicy działki mogę go postawić ?

Min 3 metry od granicy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, riot napisał:

 

Powiedzcie mi, bo już się pogubiłem. Chcę postawić domek narzedziowy, drewniany, postawiony na kilku bloczkach. Wymiar powiedzmy 3x3m. W jakiej odległości minimalnej od granicy działki mogę go postawić ?

Min 3 metry od granicy ?

 

Tak, jeśli nie będzie miał otworów od strony granicy.

Tak przynajmniej nakazują u mnie w Wydziale Architektury w stosunku do zgłaszanej budowy budynku gospodarczego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, bo już się pogubiłem. Chcę postawić domek narzedziowy, drewniany, postawiony na kilku bloczkach. Wymiar powiedzmy 3x3m. W jakiej odległości minimalnej od granicy działki mogę go postawić ?
Min 3 metry od granicy ?
 


Dystans zależy od tego kto jest sąsiadem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak sąsiad obok ma szopkę narzedziowa ze stałym fundamentem, a jej tylna ścianka jest wmontowana w ogrodzenie, które oddziela nasze działki to zrobił samowolke ? Czy kiedyś można było stawiac w granicy ?

 

A ten mój ustawiony na bloczkach, to nie jest jako "niezwiazany stale z gruntem" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz blisko

"lokalizacja garażu i budynku gospodarczego - istnieje możliwość zlokalizowania tych obiektów na granicy działki lub w odległości nie mniejszej niż 1,5 metra. Warunkiem jest, aby garaż lub budynek gospodarczy nie miał okien ani drzwi w rozpatrywanej ścianie, a także aby jego długość była mniejsza niż 5,5 metra i wysokość mniejsza niż 3 metry."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krawiec
7 minut temu, bielaPL napisał:

możesz blisko

"lokalizacja garażu i budynku gospodarczego - istnieje możliwość zlokalizowania tych obiektów na granicy działki lub w odległości nie mniejszej niż 1,5 metra. Warunkiem jest, aby garaż lub budynek gospodarczy nie miał okien ani drzwi w rozpatrywanej ścianie, a także aby jego długość była mniejsza niż 5,5 metra i wysokość mniejsza niż 3 metry."

Chciałem tak... to się dowiedziałem że musi być murowany, pełen projekt, pozwolenie na budowę i jeszcze opinia przeciw pożarowa jakaś.

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, krawiec napisał:

Chciałem tak... to się dowiedziałem że musi być murowany, pełen projekt, pozwolenie na budowę i jeszcze opinia przeciw pożarowa jakaś.

 

Też mi powiedzieli, że przy płocie, to projekt i pozwolenie.

Więc wybudowałem na zgłoszenie 3 m od płotu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.