Skocz do zawartości

Wskaźnik biegów


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Czy ktoś ma w Rebelce lub podobnym starym motocyklu zamontowany wskaźnik biegów ?  Dziś próbowałem taki sobie zamontowac jednak jest problem bo nie wiem skąd podłaczyć mase przy właczonym biegu jałowym. Do prawidłowego działania wskaźnik potrzebuje byc podłaczony do czujnika biegu jałowego żeby wskazywał 0
Próbowalem z żaróweczki ale niestety nie działa. Wszystko jest podłaczone dobrze bo jak dotknę tym kabelkiem który ma być podłaczony do czujnika biegu jałowego do masy motocykla to licznik pokazuje 0 ale jak wepne tam gdzie żaróweczka nic sie nie dzieje. Jakies pomysły  ewentualnie wie ktos gdzie znajduje sie ten czujnik w silniku bo ogladałem cały silnik i nigdzie nic nie zauważyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione zajęło mi to ponad pół dnia bo najgorzej było wyregulować i umieścic w odpowiednim miejscu czujnik od licznika biegów w Rebelce nie jest to łatwe bo praktycznie nie ma gdzie. Dorobiłem uchwyt i jest :oki: czujnik luzu jest pod pokrywa zębatki a kabel idzie w tej samej wiązce co kable od alternatora dlatego nie mogłem go zlokalizować .

temat do zamknięcia 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.