Skocz do zawartości

Podświetlenie Led sufitu obnizonego


amciek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Jest sufit i obniżenie w nim z gk. Trzeba tam wsadzić ledy żeby było ładnie i ładnie świeciło. Przejrzałem Alle i oczoplasu dostałem. O co chodzi z tymi Leda i 5050 i inne oznaczenia. Wyczytałem, że to typy diod jak i to, że Ilość diod wpływa na równomiernie świecenia.

Więc tak żeby było ładnie i żebym za dużo nie wydał to które brać?

 

BTW.. Gdzie dać zasilacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewny jesteś że chcesz tak podzielić sufit?

modne to to już nie jest a czy ładne to kwestia gustu 

jeśli jesteś przekonany że masz idealnie zrobiony sufit to możesz się zastanawiać ale jeśli masz choć odrobinę wątpliwości to oddal ten pomysł od siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz oświetlić sufit to proponuje kupic dobre ledy , a nie najtańsze bo pozniej tylko bedziesz miał same problemy i to nie fajnie wygląda jak np. 3 ledy Ci nie świecą , jak coś to pisz na priv ile tego potrzebujesz i czy to ma być led jednokolorowy czy rgb pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, amciek napisał:

 

Panowie,

 

Jest sufit i obniżenie w nim z gk. Trzeba tam wsadzić ledy żeby było ładnie i ładnie świeciło. Przejrzałem Alle i oczoplasu dostałem. O co chodzi z tymi Leda i 5050 i inne oznaczenia. Wyczytałem, że to typy diod jak i to, że Ilość diod wpływa na równomiernie świecenia.

Więc tak żeby było ładnie i żebym za dużo nie wydał to które brać?

 

BTW.. Gdzie dać zasilacz?

 

 

U mnie to wygląda jak na zdjęciu poniżej. Łącznie mam 15m oświetlenia i 3 zasilacze do których dostęp jest przez małe drzwiczki rewizyjne ukryte w szafie. Ledy kupiłem w sklepie elektrycznym i były całe zalane sylikonem. Jak pisał kolega 4thelement takie oświetlenie pokaże każdą niedoskonałość sufitu, każdą! nawet różną strukturę wałką...  

IMG_2951.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.