Skocz do zawartości

Astra GSI - ile stoją ?


DeathMan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość ojcowskiego X17DTL, w najbliższym czasie chciałbym kupić jakąś Astre GSI, ile teraz stoją na giełdzie ? Do 5000 ,- się zmieszcze czy ciężko będzie. Przepraszam jak za nisko cenie Astrolota smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam dość ojcowskiego X17DTL, w najbliższym czasie chciałbym kupić

> jakąś Astre GSI, ile teraz stoją na giełdzie ? Do 5000 ,- się

> zmieszcze czy ciężko będzie. Przepraszam jak za nisko cenie

> Astrolota

zmieścisz sie, pytanie tylko w jakim stanie dorwiesz tą gsi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zmieścisz sie, pytanie tylko w jakim stanie dorwiesz tą gsi ?

Wybredny nie jestem, byłoby to moje pierwsze auto. Ewentualnie do lakiernik mógłbym w późniejszym czasie zawitać, tylko jak takie Asterki silnikowo stoją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybredny nie jestem, byłoby to moje pierwsze auto. Ewentualnie do

> lakiernik mógłbym w późniejszym czasie zawitać, tylko jak takie

> Asterki silnikowo stoją ?

imho niewarto sie pakowac w takie egzemplaze, tylko bedziesz w nie kase ladowal sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jakby coś z Niemiec przywieźć ?

Chyba jednak masz za malo pieniazkow na zadbana GSI. Pamietaj ze kupic jest latwo pozniej trzeba to utrzymac a jak kupisz trupa ciezko Ci bedzie wyjsc na prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybredny nie jestem, byłoby to moje pierwsze auto. Ewentualnie do

> lakiernik mógłbym w późniejszym czasie zawitać, tylko jak takie

> Asterki silnikowo stoją ?

pewnie nie tylko lakiernik. GSi nie kupuje sie do jezdzenia do kosciola wiec te silniki sa z reguly bardziej meczone niz w innych wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.allegro.pl/search.php?string=astra+gsi&category=149

Np. jest astra za 5900zł do oplat. Na wyposazeniu ma zawieszenie H&R rozporke kielichow i wydech Remusa.

A czlowiek pisze ze auto bylo niekatowane bo wlascicielow bylo 2 i do tego starsze osoby zlosnik2.gif

Pewnie dziadki na wozkach co nawet do tego auta wsiasc nie mogly wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Więc ile trzeba dać za "dobrą" GSI ?

Kumpel dal 6,5k + oplaty za stan idealny. Tez takiego czegos bede szukal, tylko w Polsce sobie odpuszczam bo co fajne to cena kosmiczna a cco tanie to po przejsciach... I goscie wkrecaja, ze oni nie wiedza bo to sciagniety...

EDit: Czy astry GSi maja regulacje kieorwnicy gora dol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam dość ojcowskiego X17DTL, w najbliższym czasie chciałbym kupić

> jakąś Astre GSI, ile teraz stoją na giełdzie ? Do 5000 ,- się

> zmieszcze czy ciężko będzie. Przepraszam jak za nisko cenie

> Astrolota

Do 5000 kupisz zajezdzonego trupa...rocznik 92' na 100% pozartego przez rdze.Kumpel wlasnie to przerabia...a mowilem mu ze pcha sie w g.....W niemczech tez czesto jezdza tym lebczaki po zdaniu prawka,wyzywaja sie itd.Lepiej dozbieraj jeszcze z pare tysiecy i kup zadbany egzemplarz.To moja dobra rada wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio widziałem astre sport z 95r bodajrze. Gość chciał 10kpln, ale warta była tej ceny. Stan idealny, w środku full wypas i bardzo zadbana. Widziałem ją pod urzędem i miał kartke, że sprzedaje. Za chwile zobaczyłęm czemu: wyszedł z dwojgiem dzieci, a żona jeszcze w ciąży. Powiedział, że musi kupić coś dużego.

Dla mnie to było to. 136KM i na prawde ideał.

Wogóle to widziałęm tylko jedną taką "sport" do tej pory. GSi częściej się widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.