Skocz do zawartości

Kosiarka akumulatorowa


Majkiel

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, ma ktoś, używa?

Owszem są droższe niż kablowe, ale nie plącze się nic pod nogami ;)

Jakimś modelem warto się interesować? 

Pytam, bo będąc w Juli wpadła mi w oko taka. Cena przyzwoita, mocny akumulator.

Warto rozważać zakup, czy dać sobie spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DamianB napisał:

Sąsiad ma i zadowolony, producenta nie pamiętam, ale jest żółta ;) trawnik 150m2 ogarnia bez problemu, ale nie wiem jaki jest max

Żółte są Stiga, nie wiesz czy ma taką tańszą czy bardziej wypasioną? Na Alledrogo są od 1300 do 3300 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
7 godzin temu, Dembu napisał:

@Majkiel ja mam identyczna... To był bardzo dobry zakup :)... W życiu nie wrócę do kablowej 

Mówimy o tym greenworksie z Juli ?

 

Ostatnio pożyczyłem od mamy Faworyta i oceniam ją tak średnio. Jeśli miałbym kupować kablową, to póki co zastanawiałbym się nad Stiga Collector 39 E albo Combi 36 E. @subArek, jeśli dobrze pamiętam, w innym wątku wspominałeś że masz Stigę, jaki model? Będziesz jeszcze coś kosić w tym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Majkiel napisał:

Ostatnio pożyczyłem od mamy Faworyta i oceniam ją tak średnio. Jeśli miałbym kupować kablową, to póki co zastanawiałbym się nad Stiga Collector 39 E albo Combi 36 E. @subArek, jeśli dobrze pamiętam, w innym wątku wspominałeś że masz Stigę, jaki model? Będziesz jeszcze coś kosić w tym sezonie?

Mam chyba 35e ... ale po jednym sezonie to stwierdzam, że dołóż i kup mocniejszą niż te 1000w. Na wyższych poziomach koszenia sobie radzi ale po maksymalnym obniżeniu to częściej staje niż kosi i to frustrujące czasami (ale koszę też na raz z wyższej trawy więc to może też być przyczyna). Nie wiem czy jeszcze będę coś kosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.