Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

wysokie spalanie

Featured Replies

Napisano

witam jako nowy na forum prosze o wyrozumiałosc dla mnie!jak w temacie wysokie spalanie corsa c z1.2xe 75KM,podejrzewam przeplywomierz uszkodzony tzn.podaje błedne dane stąd duze spalanie,sonda pracuje ,czujnik temp.cieczy ok.katalizator ok.termostat ok.prosze o pomoc

Napisano
5 minut temu, turbo300 napisał:

witam jako nowy na forum prosze o wyrozumiałosc dla mnie!jak w temacie wysokie spalanie corsa c z1.2xe 75KM,podejrzewam przeplywomierz uszkodzony tzn.podaje błedne dane stąd duze spalanie,sonda pracuje ,czujnik temp.cieczy ok.katalizator ok.termostat ok.prosze o pomoc

 

Raczej nikt tu nie posiada szklanej kuli ;)

Jedz do jakiegoś ogarniętego mechanika na diagnostykę :ok:

 

Napisano
1 minutę temu, Maciej__ napisał:

 

Raczej nikt tu nie posiada szklanej kuli ;)

Jedz do jakiegoś ogarniętego mechanika na diagnostykę :ok:

 

bylem 50zl w plecy!Znalazłem dla 1,9 dci na biegu jałowym 30 kg/h czyli według moich wyliczeń - 8,3 g/s. Tis podaje że przepływka na wolnych ma 25-40kg/h moja daje 2 g/s

Napisano
23 godziny temu, turbo300 napisał:

bylem 50zl w plecy!Znalazłem dla 1,9 dci na biegu jałowym 30 kg/h czyli według moich wyliczeń - 8,3 g/s. Tis podaje że przepływka na wolnych ma 25-40kg/h moja daje 2 g/s

peawidłowo czy nie

 

Napisano

auto naprawine smiga az milo nie padam przyczyny te forum jest do niczego prosze moderatora o usuniecie mojego konta

Napisano
1 godzinę temu, turbo300 napisał:

auto naprawine smiga az milo nie padam przyczyny te forum jest do niczego prosze moderatora o usuniecie mojego konta

 

 

dobry zawodnik...... usunąć na wieki

Napisano
Godzinę temu, 51cent napisał:

 

 

dobry zawodnik...... usunąć na wieki

MAF SENSOR U BOSCHA NA REKLAMACJI 

Napisano
Dnia 26.02.2019 o 16:48, Gość napisał:

auto naprawine smiga az milo nie padam przyczyny te forum jest do niczego prosze moderatora o usuniecie mojego konta

Adminie zablokuj wszystkie IP z ktorych sie logowal. Skoro na wieki to na wieki:)

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.