Skocz do zawartości

Koła, felgi, opony, wyważanie.


amazaque

Rekomendowane odpowiedzi

Stare felgi z Lanosa dostały nowe życie ;], prostowanie, piaskowanie, szkiełkowanie, lakier proszkowy... Ale do rzeczy - zawiozłem opony do założenia i na każdej jest taka żółta kreska, przeważnie w okolicy wentyla. Czy te opony były w jakiś sposób wyważane przed założeniem na felgę? Nie daje mi to spokoju. W Lanosie było tam ciężarków po 20 cm w dwóch rzędach, a teraz góra 15 gramów. 

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, amazaque napisał:

To są używane opony, te kreski zrobili w warsztacie przy zakładaniu opon, przekładce z poprzednich felg. 

Wypkanizator zaznaczył sobie, gdzie był wentyl żeby założyć na nową felgę w podobnym miejscu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2019 o 19:52, amazaque napisał:

Stare felgi z Lanosa dostały nowe życie ;], prostowanie, piaskowanie, szkiełkowanie, lakier proszkowy... Ale do rzeczy - zawiozłem opony do założenia i na każdej jest taka żółta kreska, przeważnie w okolicy wentyla. Czy te opony były w jakiś sposób wyważane przed założeniem na felgę? Nie daje mi to spokoju. W Lanosie było tam ciężarków po 20 cm w dwóch rzędach, a teraz góra 15 gramów. 

Przechwytywanie.PNG

Ile zabieg z felgami Cie kosztowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, amazaque napisał:

Po stówie za piaskowanie i lakier proszkowy, 50 prostowanie jednej sztuki bo była krzywa i 60 za przekladke opon z wentylami.

czyli 510 zl  wywalone w bloto:) to 14"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.