Skocz do zawartości

Zagraniczne sklepy z częściami


camel00

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie znacie zagraniczne sklepy z częściami oferujące szybką wysyłkę do Polski?

 

Próbuję kupić koło pasowe wału do Jimny 1.5 ddis 86km (część: 12610-84a01) i nigdzie, ale to nigdzie nie mogę tego namierzyć :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, camel00 napisał:

Jakie znacie zagraniczne sklepy z częściami oferujące szybką wysyłkę do Polski?

http://amayama.com ale do takich wynalazków nie mają.

Co innego gdybyś chciał coś do Daihatsu. ;)

Na sieci w jakimś, niemieckim sklepie pokazuje dostępność za 450EUR plus przesyłka. Pewnie chcesz wiedzieć w którym? ;]

Coś mi się zdaje, że tylko ASO albo szrot.

Edytowane przez Joki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Joki napisał:

http://amayama.com ale do takich wynalazków nie mają.

Co innego gdybyś chciał coś do Daihatsu. ;)

Na sieci w jakimś, niemieckim sklepie pokazuje dostępność za 450EUR plus przesyłka. Pewnie chcesz wiedzieć w którym? ;]

Coś mi się zdaje, że tylko ASO albo szrot.

 

Tu taniej: https://www.online-teile.com/suzuki-ersatzteile/1261084A01000_Spare-Part.html?language=en

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, volf6 napisał:

Tanie rzeczy to nie są, jak widać😁

Może ta używka będzie pasowa choć silnik 65KM:hmm: i cena też taka sobie https://allegro.pl/oferta/kolo-pasowe-suzuki-jimny-1-5-ddis-65km-idealne-6679856344

 

Ten sam sprzedawca ma też do wersji 86 KM, więc w ostateczności kupię u niego (edit, widzę, że ma zdjęcie tego samego w obu ofertach). Tylko, że swoje wymieniam bardziej przez nadgorliwość a kupno używki to w sumie loteria.

Najtaniej znalazłem w Rosji za ~1000 zł, ale to jest rzecz która powinna kosztować 150-300 zł a nie 250-350 euro ;] Zwłaszcza, że jakiś wynalazek to nie jest. Do benzynowych i w zasadzie każdego innego modelu samochodu koła pasowe są dostępne od ręki. Nie wiem czy za mało naprodukowali, czy tak rzadko się psuje, że przestali dorabiać.

Edytowane przez camel00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, camel00 napisał:

 

Ten sam sprzedawca ma też do wersji 86 KM, więc w ostateczności kupię u niego. Tylko, że swoje wymieniam bardziej przez nadgorliwość a kupno używki to w sumie loteria.

Najtaniej znalazłem w Rosji za ~1000 zł, ale to jest rzecz która powinna kosztować 150-300 zł a nie 250-350 euro ;] Zwłaszcza, że jakiś wynalazek to nie jest. Do benzynowych i w zasadzie każdego innego modelu samochodu koła pasowe są dostępne od ręki. Nie wiem czy za mało naprodukowali, czy tak rzadko się psuje, że przestali dorabiać.

 

Po prostu nie ma zamiennikow, bo nikomu nie oplaca sie tego produkowac...

Takie uroki wynalazkow, ze znikoma sprzedaza...

BTW. A ten silnik to nie jest jakies dci Renault? Moze by sie dalo dopasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Maciej__ napisał:

Po prostu nie ma zamiennikow, bo nikomu nie oplaca sie tego produkowac...

Takie uroki wynalazkow, ze znikoma sprzedaza...

BTW. A ten silnik to nie jest jakies dci Renault? Moze by sie dalo dopasowac?

 

Ani Jimny ani silnik wynalazkiem nie są. Fakt, Jimny z tym silnikiem to odmiana zdecydowanie rzadziej spotykana niż wersja benzynowa.

Części wszystkie są a ceny można uznać za niskie (np. rozrząd z pompą wody dobrej firmy 230 zł)

Cena koła pasowego w ASO 1440 zł. Biorąc pod uwagę, że starcza na zawsze, to cena do przyjęcia. Kupiłem używkę z allegro za 3 stówy, bo potrzebuje na już. Sprzedawca twierdzi, że "idealne", więc mam nadzieję, że będzie git.

 

Obiektywnie muszę jednak przyznać, że mogłem kupić Pb ;] Teraz nie dość, że auto prowadzi się jak traktor, to jeszcze działa w ten sposób.

 

Edytowane przez camel00
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, camel00 napisał:

Jakie znacie zagraniczne sklepy z częściami oferujące szybką wysyłkę do Polski?

 

Próbuję kupić koło pasowe wału do Jimny 1.5 ddis 86km (część: 12610-84a01) i nigdzie, ale to nigdzie nie mogę tego namierzyć :hmm: 

Autodoc.com, amazon.com z ekspresowa wysyłką, z USA w 2.5 dnia towar w domu, z CA, a nie z NY :oki: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.