Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Budżetowo 215/60/17 zima

Featured Replies

Napisano

Potrzebuje pomoc koledze w znalezieniu budżetowych (1200-1400 komplet ) opon zimowych do jeepa renegade.  W tej klasie widze nexena, laufena itp-ma sens kupowanie tych opon?Jakie  najtańsze waszym zdaniem maja sens ? Użytkowanie głównie miasto, czasem jakaś dłuższa trasa.

 

edit :Falken Eurowinter HS01 ??

Edytowane przez kondziu

Napisano

W tym budzecie nic lepszego niz Nexen nie bedzie i nie sa to zle opony, choc oczywiscie nie najlepsze na rynku. 1.425 zl za 2020 - taniej chyba sie nie da...

 

spalanie F

deszcz B

71 dB

 

Edytowane przez 29

Napisano
  • Autor
1 godzinę temu, 29 napisał:

W tym budzecie nic lepszego niz Nexen nie bedzie i nie sa to zle opony, choc oczywiscie nie najlepsze na rynku. 1.425 zl za 2020 - taniej chyba sie nie da...

 

spalanie F

deszcz B

71 dB

 

Dzięki za odpowiedz.

Twoim zdaniem lepsze od Falken Eurowinter HS01  ?

Napisano
3 hours ago, kondziu said:

Twoim zdaniem lepsze od Falken Eurowinter HS01  ?

Powiedzialbym, ze klasowo podobne. Osobiscie kupilbym Nexen, bo trwalsze i cichsze.

Napisano
  • Autor

Ok kupione nexeny. Dziękuje wszystkim za zainteresowanie 👍

Napisano
W dniu 5.12.2020 o 23:28, 29 napisał:

Osobiscie kupilbym Nexen, bo trwalsze i cichsze.

 

Osobiście, raczej prędko kolejnych Nexenów nie kupię. Do tej pory żadne inne opony nie zmieniały co sezon tak bardzo wyważenia jak Nexeny, które mam teraz.

Edytowane przez shapyr

Napisano
On 12/9/2020 at 8:12 PM, shapyr said:

 

Osobiście, raczej prędko kolejnych Nexenów nie kupię. Do tej pory żadne inne opony nie zmieniały co sezon tak bardzo wyważenia jak Nexeny, które mam teraz.

To nie jest to najgorsze, co mozna trafic wsrod opon;] Jak bym tak podchodzil, to bym Michelina nie kupil, a kupilem i nie zalowalem.

Nie jestem ambasadorem marki Nexen, bo tych opon nawet nigdy nie mialem, ale Nexeny szly/ida na pierwszy montaz i negatywnych wpisow dotyczacych Winguarda nie widac za bardzo. Jak ma byc tanio i w miare dobrze, to ciezko przejsc obok Nexena obojetnie. 

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.