Skocz do zawartości

Przymiarka do nowego sprzętu audio.


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Dość dawno nie pisalem, ale nie miałem powodu bo nic się nie zepsuło zlosnik.gif Pochwalę się jeszcze, że polakierowalem ponad pół samochodu za śmieszne pieniądze. Maska, dwa zderzaki, klapa tylnia + cały prawy bok (8 elementów) za 1000 zł yay.gif Fotki przed i po postaram się wrzucić wieczorem.

Teraz mam pytania odnośnie audio w moim aucie:

1.Chcę zostawić radio fabryczne AD185H2 i podnieść jakość dźwięku w aucie. Nie musi być dużo głośniej, ale chcę żeby bas był wyraźny. Czy te radio sobie poradzi z nowymi głośnikami, czy potrzebny jest wzmacniacz?

2. Jeśli wzmacniacz to jaki? Czy da radę go ukryć w schowku dla pasażera?

3.Czy trzeba dokupić tubę, czy da radę coś porządniejszego włożyć w miejsca fabrycznie przewidziane na głośniki.

Co do kosztów to chciałbym się zamknąc w 500 zł, ale może być taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego radia za dużo nie wyciągniesz, ale jak chcesz je zostawić to ok. Same głośniki basu dużego na pewno nie dadzą, przydalaby sie tuba, a jak tuba to i wzmacniacz oczywiscie, za 500zl bedziesz mogl kupic jakas tube z wbudowanym wzmacniaczem plus jakies glosniki na przod. Efekt nie bedzie moze bardzo bardzo zadowalajacy ale na pewno lepszy od fabrycznych glosnikow... Jezeli kupisz wzmacnaicz i tube osobno to nie chowaj go do schowka! Wzmacniacz jest jak maly piecyk, ugotuje Ci sie tam i w tych upalam moze sie wylaczac (jezeli ma blokade) i zalaczac dopiero po wystygnieciu... powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.