Skocz do zawartości

Jakiej firmy baterie wannowe?


DZIDA

Rekomendowane odpowiedzi


Wymóg:
Naścienna, wannowa, termostatyczna, ze słuchawka prysznicową, słuchawka przynajmniej z 3 różnymi strumieniami (przełączane). Rzadko używamy wanny (mamy też prysznic i najczęściej z niego korzystamy, a z wanny najczęściej dzieci korzystają na dłuższe kąpiele w weekend) więc nie musi to być jakiś high-end.
Cena rozsądna i adekwatna do jakości.

Na razie ta mi się rzuciła w oczy: https://allegro.pl/oferta/omnires-y1236-bateria-wannowa-termostatyczna-nat-10434521497

Funkcje i cena pasują, tylko firmy nie znam
 
Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, DZIDA napisał:

Funkcje i cena pasują, tylko firmy nie znam

Moj hydrauliko glazurnik polecal baterie tej firmy.

Mowil, ze to jakis chinczyk, ale jakosc maja bardzo dobra.

Podobno montowal to wielu ludziom i byli zadowoleni.
My sie finalnie nie zdecydowalismy, bo nam sie design nie podobal

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2022 o 18:46, DZIDA napisał:


Wymóg:
Naścienna, wannowa, termostatyczna, ze słuchawka prysznicową, słuchawka przynajmniej z 3 różnymi strumieniami (przełączane). Rzadko używamy wanny (mamy też prysznic i najczęściej z niego korzystamy, a z wanny najczęściej dzieci korzystają na dłuższe kąpiele w weekend) więc nie musi to być jakiś high-end.
Cena rozsądna i adekwatna do jakości.

Na razie ta mi się rzuciła w oczy: https://allegro.pl/oferta/omnires-y1236-bateria-wannowa-termostatyczna-nat-10434521497

Funkcje i cena pasują, tylko firmy nie znam
 
Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 
 
 

do wanny termostat słaby temat, ogranicza przepływ, dłużej się będzie wanna napełniała, do kabiny ok, ale do wanny kup sobie bez termostatu.

i pytanie przy termostacie, skąd masz ciepła wodę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wanny termostat słaby temat, ogranicza przepływ, dłużej się będzie wanna napełniała, do kabiny ok, ale do wanny kup sobie bez termostatu.
i pytanie przy termostacie, skąd masz ciepła wodę ? 
Mam pod prysznicem termostatyczną. Zasilanie z kotła co+CWU i jest ok. Owszem jest mniejszy przepływ ale nie ma tragedii. Tak jak pisałem z wanny głównie dzieciaki korzystają w weekend (i to nie zawsze a w tygodniu z prysznica)

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ferro, wannowa, umywalkowa i kuchenna, wszystkie po ok. 300 zł, wiec nie najtańsze. Od 2012 pracują bez zarzutu, twarda woda, dzielnie znoszą też odkamienianie (a z baterii KFA zlazł w tym czasie chrom, od jakiś 4 lat wyglądała tragicznie, odparzylo go i odpadał po jakimś czasie płatkami. Zmieniliśmy ostatnio na.... Ferro)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.02.2022 o 18:46, DZIDA napisał:

Na razie ta mi się rzuciła w oczy: https://allegro.pl/oferta/omnires-y1236-bateria-wannowa-termostatyczna-nat-10434521497
Funkcje i cena pasują, tylko firmy nie znam
 
 
 
 

 

Ja mam dokładnie tą baterię w wannie i odpowiednik do prysznica. 4 lata pod prysznicem chodziła bez zarzutu teraz coś się termostat czasami przycina. Tzn temp wzrośnie do pewnego stopnia i jakbys dalej nie odkręcał to nie wzrośnie ani huhu. Rozwiązaniem jest przekręcić na zimną wodę i odkręcić znow na ciepłą. Chociaż to średnio przyjemne jak dostaniesz po plecach chłodem ;) Potem przez kilka kilkanaście dni działa ok. Możliwe że wystarczy przeciścić wnętrzności ale póki co dzieje sie to co jakiś czas to nie chce mi się tego ruszać. W wannie działa bez zarzutu. Sam wkład termostatu to wydatek ok 200zł

 

Co do przepływu wody to nie zauważyłem zmniejszonego ciśnienia w stosunku np do umywałki gdzie rownież mam omnires ale bez termostatu

Edytowane przez PiQ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.