Skocz do zawartości

Nie daj się złapać policji


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

> Przed chwilą dostałem takiego linka, co o tym sądzicie jakiś tekst

Sciema!!!!!!!!! hehe.gifale wszystko jest dobre aby poprawic bezpieczenstwo na drogach ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przed chwilą dostałem takiego linka, co o tym sądzicie jakiś tekst

Nie czytałem wszystkiego, ale domyślam się że oni nie są w stanie stwierdzić gdzie aktualnie jestem, więc co mnie będzie interesował naprzykład pomiar prędkości na drodze Łódź-Warszawa jeśli naprzykład pojadę z Poznania do Szczecina niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przed chwilą dostałem takiego linka, co o tym sądzicie jakiś tekst

Jak odczytać sm-sa /legalnie i bezpiecznie/ kierując samochodem. zlosnik.gif Toż to większe niebezpieczeństwo jak jazda z prędkością "trochę" powyżej dozwolonej. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przed chwilą dostałem takiego linka, co o tym sądzicie jakiś tekst

Jest jeden sposób, żeby nie dać się złapać policji...w sumie dwa:

1- jechać przepisowo

2- mieć na tyle mocne auto, żeby odstawić ich mondea z palcem w d*** zlosnik.gif *) trzeba jeździć bez blach, po mieście se ne da bo zaraz zwijają biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przed chwilą dostałem takiego linka, co o tym sądzicie jakiś tekst

To samo co zwykle zlosnik.gif

Nikt Ci nie da żadnej gwarancji na to, że owe informacje będą aktualne i terminowe. Jedyną gwarancją jest to, że za nie zapłacisz i to słono zlosnik.gif Taniej wyjdzie CB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie czytałem wszystkiego, ale domyślam się że oni nie są w stanie

> stwierdzić gdzie aktualnie jestem, więc co mnie będzie

> interesował naprzykład pomiar prędkości na drodze Łódź-Warszawa

> jeśli naprzykład pojadę z Poznania do Szczecina

Technicznie systemy GSM dajątaką możliwość - to ma nawet nazwę - "geographical service", "location-dependent information systems", itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak odczytać sm-sa /legalnie i bezpiecznie/ kierując samochodem.

> Toż to większe niebezpieczeństwo jak jazda z prędkością "trochę"

> powyżej dozwolonej.

Odczytać jak odczytać.

Zdanie:

Quote:

Użytkownicy, którzy przyślą informacje nadąjace się do wykorzystania w ostrzeżeniach, otrzymają w promocji 10 raportów gratis.


brzmi jak zachęta do wysyłania sms-ów w trakcie jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fajna rzecz, jak bede miałgdzieś jechać w najbliższym czasie to sprobuje sie zarejestrować i przetestować.

A co do wysyłania raportów podczas jazdy, to zawsze można się na chwilkę zatrzymać i wysłać sms'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie mam czasu na dokladne przejrzenie linka (nie bijcie) ale ze mnie zaciekawilo to rzucilem jedynie okiem, wynika z tego ze ostrzegaja sie o zarozeniach itd. sami uzytkownicy "systemu" dobrze zrosumialem?

Oczywiscie wlasciciele "systemu" trzepia na tym kase

Jezeli tak to kiszka, bo mi by sie nie chcialo w trasie pisac sms'a ze tam i tam korek, tam i tam stoja itd.

Jezeli jestem w bledzie prosze mnie sprostowac, moze ktos korzysta z tego lub studiowal stornke, przepraszam naprawde nie mam czasu.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.