Skocz do zawartości

Silencer wydechu


G.O.A.T.

Rekomendowane odpowiedzi

używał ktoś coś co naprawdę mocno obniża poziom głośności układy wydechowego a jednocześnie jest bezpieczne dla silnika? 

 

Odwiedziłem trzech speców i niestety aktualny jest poprowadzony tak blisko podłogi, że nie ma możliwości wstawienia elementu wygłuszającego, jedynie wymiana wszystkiego aż od turbo. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, G.O.A.T. napisał(a):

używał ktoś coś co naprawdę mocno obniża poziom głośności układy wydechowego a jednocześnie jest bezpieczne dla silnika? 

 

Odwiedziłem trzech speców i niestety aktualny jest poprowadzony tak blisko podłogi, że nie ma możliwości wstawienia elementu wygłuszającego, jedynie wymiana wszystkiego aż od turbo. 

 

 

 

 


W R6 mam dwa rodzaje DB killera. Bez wydech jest w cholerę głośny, z maksymalnym jest super cichy, a ze średnim jeżdżę i jest idealnie. Ten średni to po prostu rurka wpuszczona w wydech o mniejszej niż sam wydech średnicy.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Olas1 napisał(a):


W R6 mam dwa rodzaje DB killera. Bez wydech jest w cholerę głośny, z maksymalnym jest super cichy, a ze średnim jeżdżę i jest idealnie. Ten średni to po prostu rurka wpuszczona w wydech o mniejszej niż sam wydech średnicy.  


 

A ten maksymalny to jaki? Sam metal czy jakieś dodatkowe wygłuszenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, G.O.A.T. napisał(a):


 

A ten maksymalny to jaki? Sam metal czy jakieś dodatkowe wygłuszenia? 


Maks to zaślepiona z jednej strony rurka z otworami w ściankach. Ślepy koniec idzie oczywiście w głąb wydechu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stig napisał(a):

To musisz wstawić chociaż jeden tłumik przelotowy na końcu. 


 

Nie da się, rury są puszczone za blisko podłogi. Jak napisałem, trzeba wymienić wszystko od turbo, czego nie chce robić dla wjazdu na jeden tor, na jedna imprezę.  

Edytowane przez G.O.A.T.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, G.O.A.T. napisał(a):


 

Nie da się, rury są puszczone za blisko podłogi. Jak napisałem, trzeba wymienić wszystko od turbo, czego nie chce robić dla wjazdu na jeden tor, na jedna imprezę.  

Dziwnie zrobione że nigdzie nie zmieścisz tłumika jak są miejsca fabryczne w podłodze na tłumiki czy katalizatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, G.O.A.T. napisał(a):


 

Nie da się, rury są puszczone za blisko podłogi. Jak napisałem, trzeba wymienić wszystko od turbo, czego nie chce robić dla wjazdu na jeden tor, na jedna imprezę.  

Zaraz za downpipe nuc nie zmieścisz?

Chociaż przy takich spec to lepiej olać jedne zawody/wyjazd niż cis popsuć w silniku który nie będzie się miał jak wypróżnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stig napisał(a):

Dziwnie zrobione że nigdzie nie zmieścisz tłumika jak są miejsca fabryczne w podłodze na tłumiki czy katalizatory.


 

Customowy wydech,  A grupa na zamówienie, puszczony możliwie blisko podłogi aby zwiększyć prześwit. Gdyby było miejsce to bym nie zakładał tematu tylko by chłopaki wstawili tłumik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WaWeR napisał(a):

Zaraz za downpipe nuc nie zmieścisz?

Chociaż przy takich spec to lepiej olać jedne zawody/wyjazd niż cis popsuć w silniku który nie będzie się miał jak wypróżnić.


 

Dokładnie tak mi powiedzieli, ze nie chce psuć wydechu, który jest zrobiony perfekcyjnie. 
 

Pomyślałem ze może silencer pomoże. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 
Dokładnie tak mi powiedzieli, ze nie chce psuć wydechu, który jest zrobiony perfekcyjnie. 
 
Pomyślałem ze może silencer pomoże.  
Zatyczki do uszu jako prezent

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, G.O.A.T. napisał(a):


 

Customowy wydech,  A grupa na zamówienie, puszczony możliwie blisko podłogi aby zwiększyć prześwit. Gdyby było miejsce to bym nie zakładał tematu tylko by chłopaki wstawili tłumik. 

To na trytytke załóż na końcu za zderzakiem na ten jeden raz coś w stylu Vibrant 🤣

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys scigacza z przelotowym wydechem, ktory byl za glosny i mnie wnerwial, kumpel wyspawal mi zwykla nakladke na koncowke, ktora mocno ograniczyla przelot i przynajmniej pod wzgledem wrazen akustycznych bylo spoooooooro ciszej i przyjemniej, a braku mocy nie zauwazylem, ale ciezko dostrzec, kiedy maszyna idzie jak szatan, a ja sie boje do konca odkrecic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.