Skocz do zawartości

G20-21 reflektory.


komandos80

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.09.2023 o 20:26, komandos80 napisał(a):

Cześć,

Jest sobie BMW serii 3, z 2022 i wykazie wyposażenia jest napisane:

Co to znaczy, jak mam to rozumiec? Bo domyślam się, że to nie są matrycowe reflektory?

 

Screenshot_20230909_202227_Chrome.jpg

 

Dokładnie tak jak myślisz - to nie są matrixy. Są skrętne i automatycznie przełączają się mijania/drogowe

 

@prawoimotoryzacja - kolega do Ciebie ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, prawoimotoryzacja napisał(a):

Mamy ruszać do sądu z dilerem czy producentem? ;)

 

 

Narazie pewnie wystarczy że podzielisz się wrażeniami po teście tych lamp, bo za linka do YT znowu ktoś się przyp.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Piotrus napisał(a):

 

Narazie pewnie wystarczy że podzielisz się wrażeniami po teście tych lamp, bo za linka do YT znowu ktoś się przyp.... ;)

Chętnie posłucham, ale skoro to nie są matrycowe to jak dla mnie odpadają.

W tej chwili mam passata z top Led z takim prymitywnym wycinaniem i nie chce juz nic gorszego. W tej chwili jest to dla mnie podstawowy ficzer, który muszę mieć. Już wolę zrezygnować z aktywnego tempomatu, albo innego wyposażenia, ale światła mają być jak najlepsze. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, komandos80 napisał(a):

Chętnie posłucham, ale skoro to nie są matrycowe to jak dla mnie odpadają.

W tej chwili mam passata z top Led z takim prymitywnym wycinaniem i nie chce juz nic gorszego. W tej chwili jest to dla mnie podstawowy ficzer, który muszę mieć. Już wolę zrezygnować z aktywnego tempomatu, albo innego wyposażenia, ale światła mają być jak najlepsze. :)

 

Człowieku, nie wiesz że te światła oślepiają? ;]

 

 

A ten konkretny egzemplarz ma np asystenta kierowcy, acc  albo rozpoznawanie znaków? Jeśli jest kamera kafas nad lusterkiem to pewnie da się dołożyć lasery bez większego problemu i wymiany połowy auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrus napisał(a):

 

Człowieku, nie wiesz że te światła oślepiają? ;]

Ale przecież nie mnie 😛

a trochę poważniej, w passacie chyba raz mi się zdarzyło, że ktoś mi mrugnal, więc jakoś strasznie nie oslepiaja chyba :)

 

Godzinę temu, Piotrus napisał(a):

 

A ten konkretny egzemplarz ma np asystenta kierowcy, acc  albo rozpoznawanie znaków? Jeśli jest kamera kafas nad lusterkiem to pewnie da się dołożyć lasery bez większego problemu i wymiany połowy auta.

tak naprawdę to konkretnego egzemplarza nie mam wybranego, szukam dopiero.

I chciałem się dowiedzieć czy to jest to czego szukam. :)

przykładowo taki byłby ok, ale też nie ma odpowiednich reflektorów.

https://najlepszeoferty.bmw.pl/uzywane/wyszukaj/opis-szczegolowy/91151/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, komandos80 napisał(a):

tak naprawdę to konkretnego egzemplarza nie mam wybranego, szukam dopiero.

I chciałem się dowiedzieć czy to jest to czego szukam. :)

 

Wygląda na to że dołożenie laserów do auta które ma asystenta świateł drogowych i rozszerzone ledy jest operacją niemal plug&play - wtyczki są takie same, kwestia przekodowania sterowników. Ale to tak na szybko weryfikowałem, jakbyś był tym na serio zainteresowany to jeszcze musiałbym posprawdzać w katalogu części.

 

Lampy chodzą na allegro po 6-7 koła, swoje pewnie sprzedaż za połowę tek kwoty także może nie skreślaj auta które ich nie ma. Ciężko znaleźć idealny konfig w używce, dlatego w BMW jest dosyć obszerna baza retrofitów opisanych w fabrycznej dokumentacji bo to normalka że ktoś doposaża auto już na rynku wtórnym.

 

Ta kofiguracja którą wrzuciłeś jest fajna ale tradycyjnie ktoś zapomniał dołożyć regulację podparcia lędźwiowego, ja też nie mam swojej :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.