Skocz do zawartości

Odwołuję...................


gorex

Rekomendowane odpowiedzi

.........swoje złe zdanie na temat amortyzatorów KYBzlosnik.gif.

Te które były w renówce firmowo były faktycznie do dupy ale te które kupiłem teraz (jakieś "Gas a Just") są po prostu fantastyczne.

Kol. Bullitt - dzięki za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> .........swoje złe zdanie na temat amortyzatorów KYB.

> Te które były w renówce firmowo były faktycznie do dupy ale te które

> kupiłem teraz (jakieś "Gas a Just") są po prostu fantastyczne.

> Kol. Bullitt - dzięki za radę.

tzn jakie sa ? zlosnik.gif

bo musze wymienic w meganie z tylu zlosnik.gif

firmowe maja 160kkm i na testach 75-80% icon_eek.gificon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tzn jakie sa ?

> bo musze wymienic w meganie z tylu

> firmowe maja 160kkm i na testach 75-80%

Firmowo były KYB ale olejowe a nie gazowe. Komfort taki sobie a tłumienie też bez rewelacji.

Poza tym złamały się w 1 roku użytkowania - gwarancji reno oczywiście nie uznałozlosnik.gif.

Jak usłyszałem cenę w ASO to się obśmiałem i kupiłem najtańsze amorki w Elit - były to gazowe G-Tech-y.

Ostatnio złamał się prawy (po ponad 60 tys. km.). Znów postanowiłem kupić "najtańśze" i okazało się że są to KYB tyle że o oznaczeniu "Gas a Just".

Jak do tej pory nie zauważałem różnicy - kiedy wymieniałem amorki nie było ani lepiej ani gorzej - po prostu - świadomość że wymieniłem powodowała rodzaj autosugestiizlosnik.gif.

A teraz - naprawdę czuję różnicę. Zdecydowanie poprawiło się tłumienie z tyłu. Nie buja. I zrobiło się jakby ciszej. Pasażerowie z tyłu w każdym razie są bardzo zadowoleni.

Ja natomiast zauważyłem że mniej mnie wynosi na koleinach i mniej przeskakuję na przejazdach tramwajowych w zakręcie.

Co do "testów" amortyzatorów to należy je traktować z DUŻYM DYSTANSEM.

Bo ja wytłumaczyć że niejednokrotnie miałem taką sytuację że z czasem skuteczność amorków poprawiała sięzlosnik.gif.

Np. rzeczone G-techy - nowe - 67 - 71 procent a ostatnio na przeglądzie 69 i 73zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.