Skocz do zawartości

Jaki van


balu

Rekomendowane odpowiedzi

Czas zastanowić się nad większym autkiem i tu jest problema jaki wybrać kryteria następujące:

1. nie za drogi max do 40 kPLN

2. nie za stary min 2001

3. ekonomiczny (czyt. diesel)

4. bagażnik taki aby wózek wszedł i inne klamoty 2 dzieci

5. bezawaryjny ;-)

w grę wchodzą

1. VW Touran

2. Opel Zafirka

inne czekam na propozycje

kto ma jakie doświadczenia, czo warto co nie warto

a i oczywiście odpadają takie wielkie wanobusy z serji Sharan, Voyager kobieta musi się trym poruszać

zlosnik.gif a więc zaczynamy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a i oczywiście odpadają takie wielkie wanobusy z serji Sharan,

> Voyager kobieta musi się trym poruszać

No nie wiem...

Jak dla mnie kobitka za kierownicą takiego np Transita długiego/wysokiego, czy innego autobusu miejskiego wygląda ZAJEBIŚCIE seksi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy chcesz pakowne auto zastanow sie nad kombi.

Moi rodzice jak kupowali samochod najpierw byli napaleni na vana wlasnie ale po obejrzeniu np. C-maxa czy Toyki Verso stwierdzili ze nie ma sensu. Powod - bagaznik moze jest i pakowny ale wzwyz a nie wzdluz (za tylnymi siedzeniami na dlugosc to jest jak w typowym kompakcie).

W koncu zakupili mondka (wyszedl niewiele drozej niz c-max) i sa zadowoleni - ostatnio wiezlismy nim wielka wanne ktora do c-maxa na bank nie weszlaby na dlugosc.

Zreszta z praktycznego punktu widzenia lepiej miec do zapakowania klamotow powierzchnie szersza i dluzsza niz wyzsza - a w razie potrzeby i pralke czy lodowke sie przewiezie.

No i wlasciwosci jezdne vana (opory powietrza, zachowanie w zakretach) beda zawsze troche gorsze niz kombiaka.

A za taka cene spokojnie kupisz cos wielkosci Mondeo czy Paska - a i nawet Focus kombi jest dosc pakowny - wg mnie bardziej niz c-max - no chyba ze chodzi o jazde jak w ciezarowce no to wtedy van smile.gif

A najlepiej, zabierz rzeczona rodzinke z wozkiem do salonu np. Opla i przymierz ile miejsca w vanie zostanie po wlozeniu wozka, i zrob to samo w Vectrze kombi (celowo porownuje Zafire z Vectra kombi i C-maxa z Mondeo bo to prawie ta sama polka cenowa - kombi z serii Astra/Focus bedziesz miec zdecydowanie taniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Renault Scenic 1.9 dci rocznik 2001-2002

> Czesto mam okazje jezdzic modelem 1.9 dti z 98r. i naprawde podoba mi

> sie to autko. Przy przebiegu 180kkm nie ma z nim zadnych

> problemow.

Scenic ma mały i niepakowny bagażnik, no chyba, że nowy grand.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.