Skocz do zawartości

sprężynki...


_Yogi_

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z tym, ze planuje obnizyc troche swoj bolid wink.gif, chcialem sie zapytac czy ktos jezdzi na sprezynach Platimex (www.platimex.pl) ?? A jak tak, to jakie wrazenia z jazdy :D..

Widzialem, ze maja je w rozsadnej cenie.

A moze polecicie innej firmy, ale tak w granicy 500 zl ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zwiazku z tym, ze planuje obnizyc troche swoj bolid , chcialem sie

> zapytac czy ktos jezdzi na sprezynach Platimex (www.platimex.pl)

> ?? A jak tak, to jakie wrazenia z jazdy :D..

> Widzialem, ze maja je w rozsadnej cenie.

> A moze polecicie innej firmy, ale tak w granicy 500 zl ..

poszukaj w archiwum moze....

ja juz przynajmniej 5 razy pisalem o Jamex'ach za 370zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 15 minut temu zamontowałem lewą przednią sprężynke jamex(dzisiaj przyszły zapłaciłem 322zł) . Założyłem już 3 pozno wróciłem i zbyt zmęczony pad.gif jestem żeby za kolejną się zabierać, a na przodzie troszke więcej roboty jest. Lewa strona już siedzi, mam aluski 13" 5,5J i wszystko prezentuje się bardzo fajnie food.gif . No a teraz moje pytanko, jak wrażenia z jazdy na takich springach? Jutro założe swoje ale jeszcze wydech zdjęty, musze pospawać i nie wiem czy jutro się wyrobie, więc dopiero w środę chyba pojadę beksa.gif .

Springi kupiłem tu: http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=45637928 nie ma napisane ze to jest jamex. Ale przyszedł jamex, a cena niższa bo 10% znizki miałem bo się z przesyłką spóźnili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Springi kupiłem tu:

> http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=45637928 nie ma

> napisane ze to jest jamex. Ale przyszedł jamex, a cena niższa bo

> 10% znizki miałem bo się z przesyłką spóźnili.

Hmm, byc moze miaes szczescie... gdy pytalem o marke dostalem taka oto odp:

Quote:

Sprezyny produkcji holenderskiej.Sa sprzedawane w Europie pod markami:

TV Automotive,Supersport,BG i inne.


Gdy natomiast pytalem o jamexy nie dostalem odpowiedzi sick.gif Gdzie mozna kupic sprezyny tej firmy w miare tanio ?? confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tą samą odpowiedź. Pytałem się kumpla który orientuje się w tych sprawach i mówi że marka nie gra roli, bo i tak wszystko to to samo. No i tak jak dostałeś odpowiedź sprężyny są produkcji holenderskiej a jamex niby jaki jest? Nie ważne czy jamex czy supersport czy tjuninkzawias to i tak to samo.

Pierwszy dzien jazdy, jest twardo ale nie tak żeby było źle, jest tak w sam raz, a po zakrętach myka dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.