Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Woytec21

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. masakra zlej to w kanał im szybciej tym lepiej...
  2. Pytanie do Ciebe jest proste... po co Ci ten motocykl? na miasto na dojazdy do pracy? do lansu? do szybkiego śmigania? do podróżowania?
  3. doskładaj i kup niemieckiego boxera zdecydowanie więcej czasu pojeździsz no chyba że wolisz garażing i kupujesz moto dla samego faktu dłubania
  4. Za mną cały czas chodzi GS 550, 750 z kopką i najlepiej na szprychach ale nie do odnowienia ale do cięcia...
  5. a mnie się wydawało że XS 400
  6. propozycja ciekawa ale dla mnie po pierwsze za daleko po drugie w tym terminie będę latał po zakręconych drogach Rumuńskich Karpat
  7. > oooo dziękuję! po wczesniejszej krytyce, nie spodziewałem się takiej opinii > btw. Ciebie widziałem 30 maja rano (jakoś tak ok 11) w Gdańsku na CRC? Byłeś BMW? nie, nie zapuszczałem się na pomorze
  8. muszę przyznać że efekt finalny wygląda moim zdaniem bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się ta fotka z tyłu... fajne moto z tego zmajstrowałeś
  9. Woytec21 odpowiedział adamec1 na temat - Kącik Motocyklowy
    > tym tropem, to jeszcze PARE groszy i konstrukcja typowa dla BMW, tak strasznie techniczna i industrialna że albo się nienawidzi albo kocha... jak tam należę do tych drugich
  10. > Z jeszcze innych bardzo podoba mi się Aprilla Caponord Raid mmhmm szczególnie w brązowym malowaniu nie wspominając już o nowej wersji Aprilla Caponord Rally z silnikiem 1200
  11. > Ok. A jakie modele były warte uwagi? Zależy mi na jak najmniej awaryjnym silniku który nie jest > wyżyłowany i w miarę prosty? dlaczego sie do tego silnika tak przyczepiłeś? Generalnie afka nie ma takiego super bezawaryjnego silnika... choć wszystkie typowe awarie są bardzo dobrze już znane, ja osobiście nie bardzo potrafię zrozumieć legendy tego motocykla w tym samym czasie powstały równie dobre motocykle np. XTZ 750 Super Tenere
  12. > Koło 16tyś +/-1000 > Widzisz... Wiem, że nie jest idealna ale mimo wszystko w miarę niezniszczalna i prosta w naprawie. > Ok. > Myśle nad kupnem motoru na lata. to może przy tym budżecie pomyśl o DL650? Na forum Vstroma jest gość Koyot sprowadza tylko Vstromy i tylko naprawdę dobre egzemplarze... Pomyśl i odpuść sobie Afrykę...
  13. > Zgodze sie calkowicie, tylko te vidbraje boxer'a ktorych ja nie trawie. > Dlatego zawsze pisze ze nakezy siue wczesniej przed kupnem motonga zawsze karnac, bo moze sie > okazac, ze sie nie trawi i Cale frajda z jazdy idzie sie kopcic. > A jezeli pasuje, to jest cod, miod malin ai orzeszki ! to prawda, jak pierwszy raz go odpaliłem to myślałem że coś się zepsuło bo wszystko drżało ale to tylko na wolnych obrotach, w trakcie jazdy nawet przy małych prędkościach drgania ustają i rozpoczyna się BAJKA
  14. > Niezbyt mi się podoba > Ale na przykład taki: > http://otomoto.pl/oferta/honda-varadero-xl-1000-motofrajda-gwarancja-ID6y43uB.html > Miałem okazję się zapoznać z takim: > I było > Ale to najwcześniej za kilka lat wczoraj troszkę nowszą wersją zrobiłem trasę powrotną z Sarajewa łącznie powrót 11,5h w tym kilka postojów, trasa około 1000km i powiem jedno... dłuuugo nie zamienie tego motocykla na inny. Wystarczająca moc, łatwość wyprzedzania, manewrowność, spalanie (5,1 na tej trasie), ochrona przed wiatrem... nic mu nie dorównuje

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.