Skocz do zawartości

Jaka osłona pod silnik do Brava 1,6 SX'99


smiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżanki i Kolegów,

Właśnie wygramoliłem sie spod Bravci i jestem lekko wystraszony dewastacją bloku silnika i innych elementów znajdujących się na nim, za sprawą kamieni (może i solanki) uderzających weń podczas jazdy. Jaką osłone założyć, aby za dużo nie kombinować i przerabiać??? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamocowana oslone kupiona od producenta admal za 60 dych - pasuje tak sobie do oryginalnych mocowan, ale od roku jezdze z nia przypieta na plastikowe paski sciagajace z przodu + 2 sroby w oryginalnych miejscach z tylu i jest super. Polecam zakup szczegolnie na najblizsza pore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na jego stronie wspomniane są tylko osłony do Bravy. Czy one pasują

> do M? Jak jest z długością/szerokością?

> Kupowałeś wysyłkowo?

Kupywalem oslone do Bravo/a pasuje do Mareii. Za wysylke dalem 20zl. Pasuje spoko - tyl - sroby, przod - paski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli mam rozumiec, ze nie darady z przodu zamontowac srubami tak jak

> powinno to byc oryginalnie???

> co to za "paski" ???

cos takiego: >> opaski <<

dalem czarne tak ok 5mm szerokosci, kompletnie ich nie widac, z przodu mam takich chyba z 6, oslona siedzi bardzo stabilnie i przez rok nic sie z nia nie dzialo, zaden z paskow nawet nie pekł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.