Skocz do zawartości

HELP, please... Szrocik nie odpala.... (deczko long)


tekiel

Rekomendowane odpowiedzi

Vtam ... smile.gif

Mam nniezle wkurzajacy problem... pad.gif

W sumie to klopoty zaczely sie po umyciu silnika (bez komentarzy, prosze... angryfire.gif To byl ostatni raz... sick.gif)

Auto mi kiedys zgaslo i nie chcialo odpalic, rozrusznik krecil, jak szalony... Jako, ze troche rzeczy szwankowalo juz wczesniej i, ze jest kapusta, to od razu poszly pod mlotek kable, kopulka, swieczki, palec i pompka... i NIC. jezeli chodzi o odpalanie... piwo.gif

Z rana, na dotyk pali bez problemu... JAk postoi troszke i jest zimny, tez. Nie mam juz pomyslow, co to moze byc... Z podobnych watkow wyczytalem, ze moze to byc cos z tym czujnikiem przy wtrysku od jakiejs temperatury... food.gifzlosnik.gif Bidula w ogole nie dostaje zaplonu, jak po uzbrojeniu alarmu, a nawet gtorzej, bo jak alarm u mnie sie wlacza, to odpala i po chwili gasnie, a tu NIC... frown.gif

I nie wiem, gdzie jechaz z tym klunkrem. Do elektromechanika czy do mojego magika, zeby wymienil to co nawalilo...

Kilka przemyslen/wnioskow... :

1. alarm sie pozalewal, zwarcie cy cus - odcina zaplon (nie sadze)

2. Filtr paliwa zapchany - ale auto idzie jak przeciag, tylko przy luku w prawo jakby cos sie dzialo, boodcina paliwko i zwalnia (nie wiem, nie znam sie)

3. Zalany komp i cos sie pokickalo (nie znam sie)

4. Zalany ten jakis czujnik jakiejs temp. kolo wtrysku (tez sie w sumie nie znam)

5. moj ulubiony SILNICZEK KROKOWY. Moze to on, bo auto gasnie od bardzo dawna jak jest zimny (cza pedel lekko wcisnc), ale potem igla... Ale czy to mozliwe, zeby on az tak namieszal jak jest skopany...?? Jest pewnie zrabany, ale auto dzialalo caly czas... (nie znam sie)

Auto jest po regulacji gazu a po niej wymienilem to, co napisalem i jak nie zgasze go zlosnik.gif, to jezdzi prawie jak Jontenowoz... skromny.gifdrive.gifzlosnik.gif

Na ostatni spot na slasku nie dotarlem bo siorki uno mialo stluczke a moj nie zachechlal... oslabiony.gif

"... i jestem juz tym bardzo, ale to bardzo zmeczony..." zlosnik.gif

A tak na powaznie... Jak macie jakis pomysl, to prosze o pomoc bow.gif, bo juz mam dosc... sciana.gificon_rolleyes.gif

Dzieki z gory i pozdro... 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... i tak w kolko, tylko co raz to w innej kolejnosci sobie gdybam...

samemu cieżko zlokalizować, bo jak komp coś swiruje to podpiąć pod inny i zobaczyć co się bedzie działo alien.gif

A z takimi usterkami to do elektronika niech posprawdza czujniki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> spróbuj odpalić z odłączonym czujnikiem temperatury

No dzieki, sprobuje...

Co to jest za czujnik i za co odpowiada...?

Co sie stanie jak sie go odlaczy calkiem...?

Gdzie on sie znajduje...?

niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dzieki, sprobuje...

> Co to jest za czujnik i za co odpowiada...?

czujnik temperatury zasysanego powietrza, on podaje dane i komp wlewa tyle ile trza paliwa ok.gif

> Co sie stanie jak sie go odlaczy calkiem...?

bum...? hmm.gifgrinser006.gifwink.gif

> Gdzie on sie znajduje...?

"... blok silnika

okolica uchwytu bagnetu do kontroli ilości oleju w silniku..." zlosnik.gif

Wystarczy poszukać smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bum...?

bum chyba nie, skoro Lui mowil, zeby odpalic bez niego, jak nie bedzie chcial zapalic z nim... spineyes.gif

> "... blok silnika

> okolica uchwytu bagnetu do kontroli ilości oleju w silniku..."

> Wystarczy poszukać

Dam rade... skromny.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.