Skocz do zawartości

Jaki sprzęt grający w fiacie UNO?


bialy260

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam radyjko pioneer 4razy 40 watt i myśle w końcu o założenie pożądnych glosnikow do tylu i przodu. Z przodu rozmiar 165 mm z tylku podobnie oczywiscie jakies basowe> Chcialbym wyciac w tylnej polce otwory pod glosniki natomiast z przodu zamontowac kieszen na drzwiach z otworem na glosnik czy pasuje taka kieszen od innego modelu fiata?

W zwiazku z tym doradzcie mi jakie glosniki preferujecie firma moc przewody oraz jak profesjonalnie w warunkach domowych wykonac tylna polke pod glosniki oraz przdnia kieszen z otworem na glosnik jezeli nie da sie zamontowac z innego modelu fiata Z góry dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kieszeń z otworem na głośnik podobno pasuje od fiata albei (po drobnych modyfikacjach), ale na allegro widziałem kiedyś gotowe kieszenie do uno robione z mdf'u ale nie pamiętam za ile...

ja półkę wycinałem brzeszczotem, strasznie się namachałem... no ale jakoś to wyszło. a co do głośników to jeszcze zależy ile pieniędzy chcesz na to przeznaczyć, zresztą na kąciku car-audio więcej się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Posiadam radyjko pioneer 4razy 40 watt i myśle w końcu o założenie

> pożądnych glosnikow do tylu i przodu. Z przodu rozmiar 165 mm z

> tylku podobnie oczywiscie jakies basoweW zwiazku z tym doradzcie

> mi jakie glosniki preferujecie firma moc przewody oraz jak

> profesjonalnie w warunkach domowych wykonac tylna polke pod

> glosniki oraz przdnia kieszen z otworem na glosnik jezeli nie da

> sie zamontowac z innego modelu fiata Z góry dziekuje i

> pozdrawiam

po moich testach najlepiej wsadzić w przednie drzwi 16ki i w tylne plastiki jakies 13 na przejściówkach, jak nie masz dużo kasy na audio i audiofilskich upodobań. Szkoda masakrować tylną półkę na głośniki(mam 18 i wcale nie wymiata), bas jest ale grać ma najlepiej z przodu dla kierowcy i to z przodu trzeba najlepiej zadbać o głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Posiadam radyjko pioneer 4razy 40 watt i myśle w końcu o założenie

> pożądnych glosnikow do tylu i przodu. Z przodu rozmiar 165 mm z

> tylku podobnie oczywiscie jakies basoweW zwiazku z tym doradzcie

> mi jakie glosniki preferujecie firma moc przewody oraz jak

> profesjonalnie w warunkach domowych wykonac tylna polke pod

> glosniki oraz przdnia kieszen z otworem na glosnik jezeli nie da

> sie zamontowac z innego modelu fiata Z góry dziekuje i

> pozdrawiam

To wszystko zalezy od tego ile masz kaski.. Co do tylnej polki.. Nie wiem jak u ciebie w miescie ale powinny byc takie punkty ktore zajmuja sie wycinaniem roznych rzeczy, zajrzyj tam gdzie sprzedaja roznego rodzaju dechy, plyty, listwy itp, powinni miec tam jakis kacik stolarski dla klientow.. Zaplacisz grosze a bedziesz mial to zrobione szybko i fachowo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tylnej półki to wystarczy wycinarka i bardzo ładne otwory mozna wyciąć smile.gif

Ale nie bawiłbym się żeby zamontować tam 16cm głośniki, jak już to walnął bym tam porządny owal albo conajmniej 20cm w średnicy zeby.GIF

Co do głosników myślę że moge polecić helix'a - bardzo ładnie grają, porządny bas dają, nie przesadzają z parametrami na pudełku smile.gif Na pewno lepiej niż podobne głośniki pioniera smile.gif (zresztą wystarczy porównać głośnik, gdzie pionier ma połowe magnesu co inne wink.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Posiadam radyjko pioneer 4razy 40 watt i myśle w końcu o założenie

> pożądnych glosnikow do tylu i przodu. Z przodu rozmiar 165 mm z

> tylku podobnie oczywiscie jakies basoweW zwiazku z tym doradzcie

> mi jakie glosniki preferujecie firma moc przewody oraz jak

> profesjonalnie w warunkach domowych wykonac tylna polke pod

> glosniki oraz przdnia kieszen z otworem na glosnik jezeli nie da

> sie zamontowac z innego modelu fiata Z góry dziekuje i

> pozdrawiam

TUTAJ masz gotowe, niedrogie panele.

Pieniądze, które masz wydac na tył wydaj na kilka mat i wygłusz drzwi. Zamontuje te panele + bardzo, bardzo polecane Helixy Blue 62 i masz full wypas.

Nie powielaj błędów innych, bo i po co ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Posiadam radyjko

Kiedyś był watek o bezpieczeństwie... Gdybym mieszkał bliżej, to z przekory poszedłbym wyjąć Ci to radyjko... Moje zdanie na temat tylnej półki jest sceptyczne. Primo - kłopot z szybkim wyjęciem półki, ale to można rozwiazać za sprawą siakiej wtyczkopstryczki. Po drugie primo - kusisz złodzieja... Nie wiem jak wygląda sprawa w innych rejonach kraju, ale moje okolice słyną z takich wabików.

Mam radyjko skald, nie pokazuję żadnych głośników, a gra jak diabli 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś był watek o bezpieczeństwie... Gdybym mieszkał bliżej, to z

> przekory poszedłbym wyjąć Ci to radyjko... Moje zdanie na temat

> tylnej półki jest sceptyczne. Primo - kłopot z szybkim wyjęciem

> półki, ale to można rozwiazać za sprawą siakiej

> wtyczkopstryczki. Po drugie primo - kusisz złodzieja... Nie wiem

> jak wygląda sprawa w innych rejonach kraju, ale moje okolice

> słyną z takich wabików.

> Mam radyjko skald, nie pokazuję żadnych głośników, a gra jak diabli

Tylnia półka to rozwiązanie naprawdę nie polecane. Po co komplikować sobie życie ?

Ja zrobiłem sobie cuś a'la panele.

277770358-Uno9_22.JPG

Wygląd kiepski, ale zagrało już znacznie lepiej niż głośniki w firmowych miejscach. Co ja piszę? Znacznie lepiej ? Bez porównania !!!

Solidnie je przykręciłem do drzwi, także głośnik sztywno siedział. Jakbym jeszcze wygłuszył drzwi to by był już naprawdę konkret a głosniki jakie miałem to były tanie magnaty car fit 13" z oddzielnymi tweeterami i "zwrotnicą" na kondensatorze.

Miałem ponadto jakieś pierdziawki z tyłu to je wymontowałem i leżą w garażu bo tylko przeszkadzały.

PS Te 4x40 W na radiu to tak troszkę przesadzone grinser006.gif

Może tyle jest, ale tylko na pudełku hehe.gifhehe.gifhehe.gif

post-5890-14352475568006_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.