Skocz do zawartości

Nawiewy


KusiK

Rekomendowane odpowiedzi

Kazdy pewnie widzial PUNTO 2 FL.

No nie wazne. W wersji Sound (nie wiem jak w innych) jest srebna otoczka nawiewu.

Chodzi mnie o to czy wie ktos, czy mozna kupica taka sobie w sklepiku i zamontowac bez wiekszych problemow w moim przemieszczaczu wersji 2??

Moze orientuje sie ktos ile cos takiego kosztuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kazdy pewnie widzial PUNTO 2 FL.

> No nie wazne. W wersji Sound (nie wiem jak w innych) jest srebna

> otoczka nawiewu.

> Chodzi mnie o to czy wie ktos, czy mozna kupica taka sobie w sklepiku

> i zamontowac bez wiekszych problemow w moim przemieszczaczu

> wersji 2??

> Moze orientuje sie ktos ile cos takiego kosztuje??

po co kupować jak mozna pomnalowac!

w sklepiku policzą ci pewnie za 200... Tylko niech mi ktos powie jak sie je wyjmuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po co kupować jak mozna pomnalowac!

> w sklepiku policzą ci pewnie za 200... Tylko niech mi ktos powie jak

> sie je wyjmuje!

No wlasnie nie wiadomo jak to wyrwac z tamtad. Ale wlasnie ile kosztuja?? Bo wyciagnac zawsze jakos sie da zlosnik.gif Jakos to wkonucu tam wlozyli 270751858-jezyk.gif Zreszta nie ma takich rzeczy dla klubowiczow co by sie ich nie dalo zrobic albo wyciagnac wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po co kupować jak mozna pomnalowac!

> w sklepiku policzą ci pewnie za 200... Tylko niech mi ktos powie jak

> sie je wyjmuje!

na chama praktycznie lekko podwazyłem srubokręcikiem i pociągnołem ale z wyczuciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po co kupować jak mozna pomnalowac!

no niby tak, ale jak masz juz konsole pomalowana, to moga wyjsc dwa rozne kolory, ale moze dlatego, ze ja jestem daltonista grinser006.gif....

no i wydaje mi sie, ze te oryginalne sa trwalsze /kolor/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie nie wiadomo jak to wyrwac z tamtad. Ale wlasnie ile

> kosztuja?? Bo wyciagnac zawsze jakos sie da Jakos to wkonucu

> tam wlozyli

Jeśli kupujesz nowe, to w tych co masz wystarczy złamać zaczep (na górze po odchyleniu tych klapek) i same wypadną. Gorzej, jak ktoś chce wyjąć bez zniszczenia (np. ja bym chciał, bo w dynamicu FL są jasnobeżowe, a moje są "fabrycznie" brudne w środku - zabrałbym do domu i wyszorował dokładnie, bo jak są założone, to do zakamarków jest słaby dostęp).

Cenę mogę Ci podać wieczorem - nie mam dokumentacji pod ręką wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed weckendem majowym sobie takie zmalowałem.

Instrukcja:

1. kupiłem spray - jako wzornika koloru użyłem obiektywu od aparatu który jest taki sam jak oryginalna konsola w kropce i łatwiej jest go zabrać do sklepu niż samochód ;-)

2. wymontowałem nawiewy przy pomocy haczyka wykonanego z cienkiej blaszki (ręcznie - jak radzili mi koledzy nie chciało wyjść). Badzo schematyczny obrazek w załączniku ;-)

Taka mała uwaga - nie nałeży ciągnąć za listki kierujące powietrzem - one stanowią osobny element który po zdemontowaniu nawiewu pozostaje na miejscu. Wsunąłem haczyk do otworu nawiewowego i następnie między ściankę kanału nawiewowego a element "wyciągany". Później delikatnie acz stanowczo przykładałem stosowną siłę i szło jak malina.

3. odtłuszczenie i malowanie to już betka - chociaż zbyt krótko odczekałem przed nałożeniem lakieru bezbarwnego i wyszedł pupa.gif barwny sciana.gif. Dzięki temu mogłem pomalować wszystko dokładniej rotfl.gif

Generalnie wyszło tak, że cool.gif więc polecam - co hand made to hand made

Pozdro

PW

272261096-haczyk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawiew do HGT/Sportinga ma numer 735364460 i kosztuje 80 zł 29 gr

> sztuka netto. Potrzebujesz dwie sztuki, do tego VAT, razem 195

> zł 90 gr Trochę dużo

No oni chyba z byka spadli, a tak sie cieszylem ze juz bede mial fajne nawiewy beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No oni chyba z byka spadli, a tak sie cieszylem ze juz bede mial

> fajne nawiewy

A sprey kosztuje jedyne 9,90 zakrecony.gif Z wymontowaniem zajmie to Ci 2 godziny.Do tego jeden dzień na wyschnięcie i 30 sekund na montowanie gotowego ślicznego srebrnego biglaugh.gif nawiewku w samochodzie.... powodzenia 30.GIF

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.