Skocz do zawartości

masa/GND


zet

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mi powie z jakich miejsc powinno sie / jest dopuszczalne w samochodzie podlaczanie masy? czy podlaczenie jej z akumulatora zawsze jest idealnym rozwiazaniem ? Pytam bo niemoge znalesc odpowiedniej srobki w bagazniku, takiej zebym nie slyszal CD z radia. Jakie sa zasady podlaczania i wyboru punktu masy? Jakich kabli uzyc? Ogolnie jak najwiecej na ten temat bym prosil grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kto mi powie z jakich miejsc powinno sie / jest dopuszczalne w

> samochodzie podlaczanie masy? czy podlaczenie jej z akumulatora

> zawsze jest idealnym rozwiazaniem ? Pytam bo niemoge znalesc

> odpowiedniej srobki w bagazniku, takiej zebym nie slyszal CD z

> radia. Jakie sa zasady podlaczania i wyboru punktu masy? Jakich

> kabli uzyc? Ogolnie jak najwiecej na ten temat bym prosil

proponuje lekture FAQ'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w jakim sensie lepsze? bo ciekawy jestem

byl przyjemniejszy w dodytku (lepiej wykonany). Lepiej dzialaly przyciski (zawsze dzialaly, nie to co ten srebrny okragly jog), nie bylo tej badziewnej galki do zmiany glosnosci (ktora sie notabene cala rusza) skala glosnosci byla mniejsza przez co nie trzebabylo krecic kilku krotnie tylko kilka razy przycisnac przycisk ktory swietnie dzialal. Ale to wszystko detale - najwazniejsze, ze nie bylo wnim (3500) slychac tego cholernego CD. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.