Skocz do zawartości

Głośniki w drzwiach w punto s


suzukis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój kolega ma punciaka niestety w wersji s - bez elektryki... Czy ktoś montował może głośniki w drzwiach takiego autka?

Albo może jakiś inny patent, bo te w podszybiu niezbyt dają radę - fabryczne kenwood (ewentualnie jakie proponujecie w miejsce tych seryjnych? Jest jakaś różnica jak się coś droższego kupi czy raczej z 8 cm to i tak się nie ma co dźwięku spodziewać).

Wiem, że w SX z elektryką można zakupić panele i coś pokombinować, ale może ktos montował też w takiej wersji - jak coś to proszę o rady i może jakieś fotki smile.gif

Zielona strzała jest z 95 roku i jest 3 drzwiowa.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Mój kolega ma punciaka niestety w wersji s - bez elektryki...

> Czy ktoś montował może głośniki w drzwiach takiego autka?

> Albo może jakiś inny patent, bo te w podszybiu niezbyt dają radę -

> fabryczne kenwood (ewentualnie jakie proponujecie w miejsce tych

> seryjnych? Jest jakaś różnica jak się coś droższego kupi czy

> raczej z 8 cm to i tak się nie ma co dźwięku spodziewać).

> Wiem, że w SX z elektryką można zakupić panele i coś pokombinować,

> ale może ktos montował też w takiej wersji - jak coś to proszę o

> rady i może jakieś fotki

> Zielona strzała jest z 95 roku i jest 3 drzwiowa.

> Z góry dziękuję za wszelką pomoc i rady.

No problem chyba będzie z korbką od szyby i podobno już nawet z kupnem oryginalnych paneli.

Głośniki w podszybiu 87mm no cóż - przy tej wielkości niewiele oferują. Kupno firmowych droższych głośników pewnie coś da bo będą miały lepsze parametry przenoszenia,ale bez cudów.

Dobrą opcją byłby zakup specjalnych przejściówek z głośników 10cm na 13cm przy tylniej półce. Tutaj zakup dobrych głośników 13cm poprawiłby o wiele lepiej brzmienie.

Zostaje jeszcze jedna opcja-głośniki w półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

do punto 55s musisz dopasowac (wykonac z mdf'u, sklejki albo czegokolwiek) panele sam. przy odrobinie samozaparcia zmiesci sie tam 16,5cm do 17cm. u mnie dzwignia szyby znajduje sie bardzo blisko glosnika ale nie przeszkadza to w niczym. na maila moge przeslac zdjecie(jak zrobie)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.