Skocz do zawartości

co sadzimy o Evada 2.0


zabrze

Rekomendowane odpowiedzi

> namawiaja mnie na kupno Evady 2.0 rok 2005 przebieg 30000km.

> jak sie ten typ ma, typowe klopopty.

> czego sie wystrzegac.

> prosze o powazne opinie

to ma stary dobry silnik 2.0 taki jak w Nubirach ?

nie przepłacaj i bierz smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy nie swieci sie kontrolka

ABSu bo te modele mialy klopoty z piasta i efektem tego była wymiana całej piasty. Samochód nawet ciekawie się prowadzi, zawieszenie jest inne niz w leganzie. Tak naprawdę to zawieszenie EPIKI jest takie samo jak w EVADNZIE, oczywiscie sa male przeróbki a ogólnie to jest to samo. Jak dla mnie to wym samochodzie jest jeden minus -jak ustawiałem fotel kierowcy to poprzez brak regulacji osiowej kolumny kierownicy mialem mało miejsca nad głową. Efekt ten był konsekwencja duzego kąta pochylenia przedniej szyby, w epice juz tego problemu nie ma.

A i jeszcze jedno mi sie przypomniało, na początku srzedaży w Polsce evadny mialy biale tarcze zegarów , potem zrezygnowano z tego i mialy czarne. Efekt podświetlenia w nocy tych zegarów był rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdź czy nie swieci sie kontrolka

> ABSu bo te modele mialy klopoty z piasta i efektem tego była wymiana

> całej piasty.

Nie zapominajmy też o usterce polegającej na przegniciu głównej wiązki która zanaduje sie w PL nadkolu wink.gif Jeśli jest żaśniedziała to występuje problem z elektryka, np. nie działają el. lusterka, brak swiateł, nie działją el. szyby, itp. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> namawiaja mnie na kupno Evady 2.0 rok 2005 przebieg 30000km.

> jak sie ten typ ma, typowe klopopty.

> czego sie wystrzegac.

> prosze o powazne opinie

Nie znam szczegolow technicznych. Ale przez 3 miesiace bylo to moje auto sluzbowe but.gif . W porownaniu z Aveo i z Lanosem - nie ma porwnania. Bylem zachwycony. W porownaniu z samochodami w swojej klasie - godny konkurent. Nie podoba mi sie wyglad zewnterzny, ale jak usiadzie sie w srodku zapomina sie o wszystkim. Komfort, osiagi i koszty eksploatacji sa ok. Nic tylko kupowac. Zwlaszcza, ze auto jeszcze na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde powiedziawszy to o tej wiązce nie słyszałem, może to mialy starsze roczniki modelowe(w końcu ten samochód produkowany był od 2003r). A i jeszcze jedno fajnie by było gdybys trafił na rocznik modelowy MY05 bo tam doszło w standrdzie podgrzewanie przedniej szyby, składane elektrycznie lusterka, prawe lusterko zminiajace automatycznie kąt nachylenia kiedy cofamy i wyłącznik świateł po zgaszeniu silnika(tego nie jestem pewien).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.