Skocz do zawartości

Szukam Kogoś z Kalisza.


zenitm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mieszkam bardzo blisko tego komisu,dzisiaj juz nie ma sensu oglądać bo ciemno,ale postaram sie jutro go obejrzec i dam Ci znać. Nie jestem fachowcem i moja opinia może nie do końca Cię zadowolić,powiedz na co zwrócic uwagę,jeżeli uda mi sie ściągnąć do ogladania jakiegoś mechanika ,to opis bedzie bardziej wiarygodny,swoja droga przydał by sie ktos z kacikowych fachowców smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie z tym silnikiem to mi nie pasuje, ale pewnie to chwyt marketingowy grinser006.gif Najlepiej jak ktos to zobaczy z bliska i oceni czy jest wart swojej ceny. Ma pozadne wyposazenie i dlatego pewnie taka cena. Ciekawe ile da rade opuscic cfaniaczek.gif

@Punto113 licze na twoja pomoc 20.GIF sprawdz czy ma klime bo w opisie nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem obejrzeć ten samochód,obejrzałem tylko z wierzchu ,ponieważ nie było własciciela ,i nie miał mi go kto otworzyć ,pozatym u nas leje jak z cebra,ale tyle co magę powiedziec ,to samochód wyglada bardzo dobrze zewnetrznie nie ma sladów uderzeń ,napewno są wycieraczki do wymiany ,silnik,to TD A NIE TDi ,silnika nie ogladałem i nie słyszałem,ze względów o których pisałem wczęsniej opony w dobrym stanie .spróbuję sie coś wiecej dowiedziec jak się zmieni pogoda i będzie własciciel komisu niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam znalazlem fajnego punciaka ale mieszkam jakies 350km dalej od

> niego:( Dlatego szukam kogos z Kalisza zeby mogl go obejzec dla

> mnie. Czy warto po niego jechac:) oto namiar:

> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1476757

> Prosze o pomoc

jak dla mnie to na MkI - 10 lat to dużo kasy chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.