Skocz do zawartości

Parownik do gory nogami


Pirat7993

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam ,czy sa jakies straszne minusy w eksploatacji parownika ktory

> jest do gory nogami zalozony ??

Nie.Bo parownik nie wie,że jest do góry nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest mozliwe zeby przez to niedalo sie dobrze go wyregulowac? bo efekt mam obecnie taki ze na jałowym silnikiem zuca jak by krokowy byl padniety,ale za to auto plynnie rusza nawet bez dodawania gazu, jak zwieksze dawke na parowniku to silnik zaczyna ładnie pracowac ale za to trzeba ruszac tak od ok 2500 obr inaczej zaszarpie i zdechnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czy jest mozliwe zeby przez to niedalo sie dobrze go wyregulowac?

> bo efekt mam obecnie taki ze na jałowym silnikiem zuca jak by

> krokowy byl padniety,ale za to auto plynnie rusza nawet bez

> dodawania gazu, jak zwieksze dawke na parowniku to silnik

> zaczyna ładnie pracowac ale za to trzeba ruszac tak od ok 2500

> obr inaczej zaszarpie i zdechnie

Analiza spalin powiedziałaby coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Analiza spalin powiedziałaby coś więcej.

oj papierka narazie niemam szkoda mi narazie jechac bo za niedlugo i tak bende zmienial w silniku pare zeczy wiec szkoda te 30zł dawac za analize

hmm a takie jescze pytanko parownik ma 2 sroby (Blue star) ale wyglada jak elpigaz z tego manuala http://www.daniel.now.pl/lpg/RegeneracjaReduktoraCometa.pdf i taka oto sprawa ze krecac ta sroba od wolnych obrotow nic a nic sie nie dzieje czy zakrecona na maxa czy odkrecona frown.gif a to co tam wyzej opisywalem to krece ta droga srobą frown.gif pytalem sie o membramy do tego parownika nigdzie nic takiego dostac niemozna tylko do brc , hmm czyzby parownik trzeba bendzie zmienic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.