Skocz do zawartości

porada


Waldek40

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o pomoc ... mam radio na panelu jest napisane 45WX4, w instrukci jest napisane makymalna moc wyjściowa 45 W X 4 , moc wyjściowa ciągła 25W X 4 , dodam że mam głośniki tylko na przodzie i gwizdki w słupkach na głośnikach widnieje napis pawer 100wat RMS 50 , zakupiłem wzmcniacz używke 2 kanałowy 2 x 65W i pytanko brzmi tak czy jak podepne wzmak będzie lepszy dzwięk, czy koszt kabli + moja robota a efekt żaden. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> prosze o pomoc ... mam radio na panelu jest napisane 45WX4, w

> instrukci jest napisane makymalna moc wyjściowa 45 W X 4 , moc

> wyjściowa ciągła 25W X 4 , dodam że mam głośniki tylko na

> przodzie i gwizdki w słupkach na głośnikach widnieje napis pawer

> 100wat RMS 50 , zakupiłem wzmcniacz używke 2 kanałowy 2 x 65W i

> pytanko brzmi tak czy jak podepne wzmak będzie lepszy dzwięk,

> czy koszt kabli + moja robota a efekt żaden. POZDRAWIAM

efekt o niebo lepszy , pod warunkiem ze zadna austria rotfl.gif bo w innym razie szkoda twojej roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam cyfraka ale mam taki opis

Max. Ausgangsleistung..............................................2 x 65W (Stereo)

Input Level.....................................................................200 mV bzw. 500 mV (umschaltbar)

Eingangsanschlüsse...................................................2 x Cinch, 8+1 Rundstecker oder Kabelklemme 2 x 2

Ausgangsanschlüsse..................................................Kabelklemme 2 x 2

Sicherung.....................................................................1 x 15A

Remotesteuerung........................................................via Kabelanschluß

Betriebsspannung ( 11~ 16 V sind zulässig).........14,4 V

Abmessungen (Breite x Höhe x Tiefe).....................280 x 58 x 169 mm

Gewicht..........................................................................1290 gr

Lieferumfang:

Endstufe

Ident-Karte (Eigentumsnachweis)

Datenleitung 2 x Cinch (inkl. Einzelleitung für z. B. Remotebetrieb), Länge ca. 6m

Entstörfilter für Stromanschluß (MTA FAL 1)

Zusätzlicher Sicherungshalter mit 20A Flachstecksicherung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.