- Zaciski hamulcowe.
-
Jeep GC wk2 lata 2018-21 3.6 lub 5.7, warto?
Ram jest podobno mało komfortowy, w 3,6 pentastar chwalą te silniki I też tam jest skrzynia ZF
-
Przechowywanie butli gazowych ?
ale chyba mieszany w różnych proporcjach? z 10 lat wstecz w pracy używany był piecyk gazowy, jak kierowca przywiózł tańszą butle to spaliny gryzły w gardło a jak droższą to ten efekt nie występował
-
Kryzys wieku...cabrio
tu już koledzy dali tobie dobre rady tylko nie napisali jaki ten młotek ma być bo takim 0,5 kg, to ty nic nie wskórasz, ja miałem taki przypadek w lanosie że zablokowało mi oba tylne koła, myślę sobie że ruszę autem i za kilka metrów koła zaczną się obracać, a tu nic koła stoją na dębowo, kilka mocnych kopnięć z piety w opony też nic nie dało, poszedłem do domu po młotek taki 1,5 kg. opukałem przez deskę felgi i też nic nie pomogło, więc lewarek i zdejmuje koło i dopiero obijanie młotkiem po obwodzie bębna oraz po jego przylgni do felgi pozwoliło na odpuszczenie szczęk i już do końca używania tego auta nie miałem problemów z tylnymi hamulcami, ale to też mnie nauczyło że w okresie zimowym nie zaciągałem ręcznego oraz też gdy auto miało dłużej stać zaparkowane zwłaszcza po deszczowej przejażdżce, także ściągaj koła młotek w dłoń i dajesz
-
Udrażnianie kanalizacji
właśnie o tym pisałem, niby ojjj takie troszkę tłuszczu to na pewno nic się nie stanie a parę lat wstecz przed samymi świętami B.N. demontowałem rurę odpływowa w kuchni, cała była zabita białą mazią tłuszczową a ciężka była jak diabli,pokazałem żonce co robi zlewanie tłuszczu do zlewu, i od tamtej pory już nie zlewa tłuszczu do zlewu za to ja się nieraz jej zapytam a co to jest w tym słoiku , wtedy do demontażu rury miałem dobry dostęp bo obok zlewu była zmywarka którą mogłem wyciągnąć , obok zmywarki kuchnia gazowa podłączona na wężu elastycznym to i ją mogłem wyciągnąć , obok szafka i lodówka, a teraz po remoncie kuchni wszystko zabudowane na sztywno może to i ładnie wygląda aleeee ma też swoje wady w razie zapchania np. takiej rury odpływowej
-
Udrażnianie kanalizacji
Kręty zwykle się krystalizują i jeszcze dodatkowo zatykają rurę, jeśli jest zrobiony odpowiedni spadek rury to zapewne trzeba uświadomić sobie że żadne tłuszcze nie mogą być wylewane do zlewu,olej z patelni po smażeniu zlewamy np do słoika patelnie przecieramy ręcznikiem papierowym a dopiero ją myjemy ciepłą wodą z detergentem
-
Nieoczekiwane zauroczenie - Chrysler Pacifica
Masz racje aleTylko tak parkowałem jak cwaniaczek zaparkował na samej linii lub nawet ją lekko przekroczył, parkowałem tak aby na 100% nie wsiadł przez swoje drzwi
-
Nieoczekiwane zauroczenie - Chrysler Pacifica
ja miałem przez 10 lat Chrysler Voyager 3,3 l w rzadko spotykanej wersji z sześcioma fotelami kapitańskimi, jeździło się tym fajnie i do tej pory żonka miło te auto wspomina, jak to mówią że jak raz będziesz miał takie auto to potem ciężko do innego się przyzwyczaić , a i zaparkowanie takim autem pomiędzy dwoma autami gdzie jest ciasno że zwykłym autem nie zaparkujesz bo nie otworzysz drzwi to tu przechodzisz sobie do rozsuwanych drzwi i wychodzisz z auta
-
Pier#€%& kuny
kiedyś w chrysler używałem kostki wc i capiło to z daleka po jeździe, teraz też mam kostkę i to wcale nie śmierdzi, moczę nieraz ja w kałuży i z powrotem zawieszam, widać jakość już nie ta co kiedyś, a oto ostatnio zwierzątko jakieś sobie przyniosło obwarzanka
-
1.0 T w i30 termostat
i ja miałem taki przypadek w citroenie C5,wymieniłem termostat elektrycznie dogrzewany na zwykły i było po problemie
-
Nowoczesne metody kradzieży - skanowanie kodu kluczyka
ale podczas spaceru czy tez zakupach w markecie to taki kluczyk jest w ruchu? a i w domu można przecież trzymać w takim futerale
-
Nowoczesne metody kradzieży - skanowanie kodu kluczyka
proste skuteczne troszkę upierdliwe pokrowiec
-
Samochód który może postać kilka miesięcy i odpalić?
nie w każdym aucie się tak da,w Citroenie tak robiłem a w VW wyje alarm po odpięciu klemy
- Gaśnie
-
Skoro ostra zima..
mój odpalił i dojechał na miejsce i wrócił, z trasy 40 kilometrowej widziałem 3 auta stojące bez kierowców na pasach wyłączonych z ruchu na S-ce, oraz 2x2busy holujące się
Waldek40
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta