Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Waldek40

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Waldek40 odpowiedział Adalbert na temat - Motokącik
    NTY
  2. Ram jest podobno mało komfortowy, w 3,6 pentastar chwalą te silniki I też tam jest skrzynia ZF
  3. ale chyba mieszany w różnych proporcjach? z 10 lat wstecz w pracy używany był piecyk gazowy, jak kierowca przywiózł tańszą butle to spaliny gryzły w gardło a jak droższą to ten efekt nie występował
  4. Waldek40 odpowiedział Set na temat - Motokącik
    tu już koledzy dali tobie dobre rady tylko nie napisali jaki ten młotek ma być bo takim 0,5 kg, to ty nic nie wskórasz, ja miałem taki przypadek w lanosie że zablokowało mi oba tylne koła, myślę sobie że ruszę autem i za kilka metrów koła zaczną się obracać, a tu nic koła stoją na dębowo, kilka mocnych kopnięć z piety w opony też nic nie dało, poszedłem do domu po młotek taki 1,5 kg. opukałem przez deskę felgi i też nic nie pomogło, więc lewarek i zdejmuje koło i dopiero obijanie młotkiem po obwodzie bębna oraz po jego przylgni do felgi pozwoliło na odpuszczenie szczęk i już do końca używania tego auta nie miałem problemów z tylnymi hamulcami, ale to też mnie nauczyło że w okresie zimowym nie zaciągałem ręcznego oraz też gdy auto miało dłużej stać zaparkowane zwłaszcza po deszczowej przejażdżce, także ściągaj koła młotek w dłoń i dajesz
  5. właśnie o tym pisałem, niby ojjj takie troszkę tłuszczu to na pewno nic się nie stanie a parę lat wstecz przed samymi świętami B.N. demontowałem rurę odpływowa w kuchni, cała była zabita białą mazią tłuszczową a ciężka była jak diabli,pokazałem żonce co robi zlewanie tłuszczu do zlewu, i od tamtej pory już nie zlewa tłuszczu do zlewu za to ja się nieraz jej zapytam a co to jest w tym słoiku , wtedy do demontażu rury miałem dobry dostęp bo obok zlewu była zmywarka którą mogłem wyciągnąć , obok zmywarki kuchnia gazowa podłączona na wężu elastycznym to i ją mogłem wyciągnąć , obok szafka i lodówka, a teraz po remoncie kuchni wszystko zabudowane na sztywno może to i ładnie wygląda aleeee ma też swoje wady w razie zapchania np. takiej rury odpływowej
  6. Kręty zwykle się krystalizują i jeszcze dodatkowo zatykają rurę, jeśli jest zrobiony odpowiedni spadek rury to zapewne trzeba uświadomić sobie że żadne tłuszcze nie mogą być wylewane do zlewu,olej z patelni po smażeniu zlewamy np do słoika patelnie przecieramy ręcznikiem papierowym a dopiero ją myjemy ciepłą wodą z detergentem
  7. Masz racje aleTylko tak parkowałem jak cwaniaczek zaparkował na samej linii lub nawet ją lekko przekroczył, parkowałem tak aby na 100% nie wsiadł przez swoje drzwi
  8. ja miałem przez 10 lat Chrysler Voyager 3,3 l w rzadko spotykanej wersji z sześcioma fotelami kapitańskimi, jeździło się tym fajnie i do tej pory żonka miło te auto wspomina, jak to mówią że jak raz będziesz miał takie auto to potem ciężko do innego się przyzwyczaić , a i zaparkowanie takim autem pomiędzy dwoma autami gdzie jest ciasno że zwykłym autem nie zaparkujesz bo nie otworzysz drzwi to tu przechodzisz sobie do rozsuwanych drzwi i wychodzisz z auta
  9. Waldek40 odpowiedział MarcG na temat - Motokącik
    kiedyś w chrysler używałem kostki wc i capiło to z daleka po jeździe, teraz też mam kostkę i to wcale nie śmierdzi, moczę nieraz ja w kałuży i z powrotem zawieszam, widać jakość już nie ta co kiedyś, a oto ostatnio zwierzątko jakieś sobie przyniosło obwarzanka
  10. i ja miałem taki przypadek w citroenie C5,wymieniłem termostat elektrycznie dogrzewany na zwykły i było po problemie
  11. ale podczas spaceru czy tez zakupach w markecie to taki kluczyk jest w ruchu? a i w domu można przecież trzymać w takim futerale
  12. proste skuteczne troszkę upierdliwe pokrowiec
  13. nie w każdym aucie się tak da,w Citroenie tak robiłem a w VW wyje alarm po odpięciu klemy
  14. Waldek40 odpowiedział Chudy1980 na temat - Ford
    skaner i szczytnie błędów
  15. Waldek40 odpowiedział lucash na temat - Motokącik
    mój odpalił i dojechał na miejsce i wrócił, z trasy 40 kilometrowej widziałem 3 auta stojące bez kierowców na pasach wyłączonych z ruchu na S-ce, oraz 2x2busy holujące się

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.