Skocz do zawartości

Czy kupować FOCUSa 2.0 16V 150KM '98 gaz 145kkm za 25tys. zl


zigoo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Czy kupować FOCUSa 2.0 16V 150KM '98 gaz 145 tys. km za 25 tys zl?

Auto sprowadzone było z Belgii w 2000 roku - polski właściciel jeździ nim już 5 lat w Polsce. Ten silnik ma fabrycznie 130 koni ale ten po tuningu w Belgii ma 150 koni. Gaz jest 2 generacji więc nie jest pełnowtryskowy - sekwencyjny a w tym aucie jest wielopunktowy wtrysk paliwa.

Wyposażenie ma full wypasik. Popatrzcie na zdjęcie. Zalaczam.

Rozważam to auto cały czas....

Nie wiem co myśleć o takim przebiegu - czy aby 145 tysiecy to nie jest juz zbyt duzo...

Co myślicie o takim Focusie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

145 tys km przebiegu + tuning + gaz: to może oznaczać problemy. hmm.gif Wygląda atrakcyjnie ale z reguły samochody na sprzedaż właśnie tak na pierwszy rzut oka wyglądają. Oczywiście wszystko zależy od tego, kto i jak nim jeździł, jak dbał o auto itp. Ja bym się raczej w to nie pakował ale to Twój wybór i Twoje pieniądze. wink.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 145 tys km przebiegu + tuning + gaz: to może oznaczać problemy.

> Wygląda atrakcyjnie ale z reguły samochody na sprzedaż właśnie

> tak na pierwszy rzut oka wyglądają. Oczywiście wszystko zależy

> od tego, kto i jak nim jeździł, jak dbał o auto itp. Ja bym się

> raczej w to nie pakował ale to Twój wybór i Twoje pieniądze.

No cóż, pomyślimy jeszcze.

Dzieki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...powiem tylko, że wujas kupił rocznik 2000 diesel 80kkm za

> 25,500zł...

Dzięki za spostrzeżenia. Wczoraj już doszedłem do wniosku, że nie ma sensu się ładować w zbyt duże koszty i plany zakupu poszły w odstawkę. Dozbieramy i se kupimy Focusa ździebko nowszego i niekoniecznie takiego co Ziemię okrążył prawie 4 razy. palacz.gif

na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy kupować FOCUSa 2.0 16V 150KM '98 gaz 145 tys. km za 25 tys zl?

Gdyby to auto nie mialo dlubanego silnika, to kupowalbym odrazu (chociaz nie wiem jakie sa ceny Focusow, nie mam rozeznania), bo dla silnika 145tys to zaden przebieg.

Jednak jak byl dlubany, to cholera wie jak, co bylo zmienione, czy przez partacza czy przez kogos kto sie zna na rzeczy niewiem.gif

150KM z silnik 2.0 to nie duzo, ale naprawde nie wiadomo co bylo dlubane i jak oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poza tym 2,0 ma kolektor plastikowy a tam siedzi instalka LPG 2

> generacji

w Matizku rodzicow tez jest kolektor plastik a siedzi IIga generacja wink.gif

Ja do Lanosa zalozylem sekwencje bo balem sie o przeplywomierz, ale chyba takiego czegos w Focusach nie ma wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.