Skocz do zawartości

Kupno radia - sony,pioneer a moze inne do 550 zł


venon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem nowy na forum i noszę sie z zamiarem kupna radia. Jak do wczoraj myślałęm o sony CDX-S2250. Jednak wszedłem na forum i dowiedziałem sie że sony nie jest zbyt lubianą firmą jeżeli chodzi o sprzęt samochodowy. I teraz mam problem. Chciałbym zainwestować w sprzęt ok. 550 zł. Wiec czy może kupić ta sonke a może pioneera DEH-4700MP lub DEH-3700MP a może jeszcze jakieś inne. W gre wchodzi nowe. W przyszłości zamierzam zamontować 2 głośniki na tylnią pułke i ewentualnie zmienić te które sa wmontowane w drzwiach. Z góry dzięki za wyczerpującą odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam! Jestem nowy na forum i noszę sie z zamiarem kupna radia. Jak

> do wczoraj myślałęm o sony CDX-S2250. Jednak wszedłem na forum i

> dowiedziałem sie że sony nie jest zbyt lubianą firmą jeżeli

> chodzi o sprzęt samochodowy. I teraz mam problem. Chciałbym

> zainwestować w sprzęt ok. 550 zł. Wiec czy może kupić ta sonke a

> może pioneera DEH-4700MP lub DEH-3700MP a może jeszcze jakieś

> inne. W gre wchodzi nowe. W przyszłości zamierzam zamontować 2

> głośniki na tylnią pułke i ewentualnie zmienić te które sa

> wmontowane w drzwiach. Z góry dzięki za wyczerpującą odpowiedz.

pioneer palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając różne opinie i komentarze chyba zapomne o Sony. Teraz nastawiłem sie na Pioneera tylko jaki model mam kupić, który byście polecili 3700 czy 4700 a może jeszcze coś innego ? Dziekuję za podpowiedz i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytając różne opinie i komentarze chyba zapomne o Sony. Teraz

> nastawiłem sie na Pioneera tylko jaki model mam kupić, który

> byście polecili 3700 czy 4700 a może jeszcze coś innego ?

> Dziekuję za podpowiedz i pomoc.

a ja sie wstawie w obrone tej marki... i polece cos co gra u mnie w rodzice... a mianowicie: Sony Mp-40 ... fajniutkie, dwa wyjscia na wzmaki (przod tyl) + bass... ladny panelik... cudnio... i ladnie gra... smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja sie wstawie w obrone tej marki... i polece cos co gra u mnie w

> rodzice... a mianowicie: Sony Mp-40 ... fajniutkie, dwa wyjscia

> na wzmaki (przod tyl) + bass... ladny panelik... cudnio... i

> ladnie gra...

Przelecialo mi przez rece kilka radii firmy sony i niestety musze stwierdzic ze kolo dobrego radia, to to ewentualnie lezalo na polce w sklepie ( czytalem kiedys na forum ze ponoc wysokie modele sony sa caliekm przyzwoite, ale nie slyszalem osobiscie, jezeli jednak tak jest i ktos z okolic szczecina ma takowe, to chetnie sie ustawie, na "obalenie mojej teorii ze sony to gowno") kup pionka, bedziesz zadowolony, ja wybieralem miedzy clarkiem pionkiem a alpina w danym przedziale cenowym i padlo na pionka, a najlepiej posluchaj ich sobie w jakims sklepie i sam podejmij decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam! Jestem nowy na forum i noszę sie z zamiarem kupna radia. Jak

> do wczoraj myślałęm o sony CDX-S2250. Jednak wszedłem na forum i

> dowiedziałem sie że sony nie jest zbyt lubianą firmą jeżeli

> chodzi o sprzęt samochodowy. I teraz mam problem. Chciałbym

> zainwestować w sprzęt ok. 550 zł. Wiec czy może kupić ta sonke a

> może pioneera DEH-4700MP lub DEH-3700MP a może jeszcze jakieś

> inne. W gre wchodzi nowe. W przyszłości zamierzam zamontować 2

> głośniki na tylnią pułke i ewentualnie zmienić te które sa

> wmontowane w drzwiach. Z góry dzięki za wyczerpującą odpowiedz.

Niedawno kupilem DEH-4700MP i gra calkiem przyjemnie. Ogolnie polecam, ale niestety nie trzyma ustawien po odpieciu od instalacji. Jesli zamierzasz przerobic radio na kieszen i zabierac ze soba zastanow sie nad blaupunktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszą inni userzy, uważam, że nie powinieneś kupować soniacza(chyba, że wysoki model, ale sam określiłeś granicę na 550 zł.). Moim zdaniem sony tylko wydaje dźwięki, a nie gra. Co do pionka (obecnie posiadam P 5500) myślę, że niezła jakość za przystępną cenę. Miałem też clarka i mimo, że był już stary (7330), to byłem bardzo zadowolony z niego. Przeszedł mi też przez ręce JVC i o nim też mam dobre zdanie (mocna końcówa, małe zniekształcenia). To wszystko git, ale następnym moim radiem na pewno będzie alpina 9815, tylko czekam, aż jeszcze spuszczą z ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Kupiłem wkońcu Alpine CDE 9843 i chociaż mam ją dopiero kilka dni to uważam że gra bardzo dobrze i to chyba najlepszy wybór z tego co wczesniej pisałem. Pozdrawiam wszystkich i dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niedawno kupilem DEH-4700MP i gra calkiem przyjemnie. Ogolnie

> polecam, ale niestety nie trzyma ustawien po odpieciu od

> instalacji. Jesli zamierzasz przerobic radio na kieszen i

> zabierac ze soba zastanow sie nad blaupunktem.

Kupilem DEH-4700MPB niecale 3 miesiace temu i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Proste radyjko z MP3 i podstawowymi funkcjami (jak na razie wiecej mi nie jest potrzbne do szczescia, na razie... wink.gif ). Jezeli chodzi o pamiec to przy przerabianiu na kieszen trzeba zalozyc podtrzymanie. Mnie kosztowalo 510zl plus kieszen z podtrzymaniem 150 zl. Mysle, ze juz niedlugo przekonam sie jak gra z Hertz'em ESK-165...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.