Skocz do zawartości

pozbycie sie rowka w zderzaku


Pirat7993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym se pozbyc rowka z zderzaka CC tylko hmm jaki jest najlepszy znany wam sposob?? spawanie w zakladzie odpada bo ostatnio pytalem sie o spawanie drobnej rysy to zaspiewali 20zł wiec... hmm co proponujecie szpachlex only ? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jescze byla taka opcja zeby obciac ten rowek i od tylu przylozyc kawalki zderzaka z malucha i przspawac (ale zderzak traci swoja wytrzymalosc) a droga opcja to taka zeby stopic ten zderzak z malucha do tegorowka, hmm co o tym myslicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzbroic sie w cierpliwosc i lutownice kolbowa musisz, dociac sobie paski plastiku takiego ze zderzaka i miejsce w miejsce lutowac . potem zalac dziurki plastikiem zeskrobac nadmiar papierem 40 albo pilnikiem do drzewa i wyszpachlowac delikatnie. im mniej szpachli tym lepiej bo slabo sie trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, chcialbym se pozbyc rowka z zderzaka CC tylko hmm jaki jest

> najlepszy znany wam sposob?? spawanie w zakladzie odpada bo

> ostatnio pytalem sie o spawanie drobnej rysy to zaspiewali 20zł

> wiec... hmm co proponujecie szpachlex only ?

zagadaj do majstra !

on ostatnio mi robił

profi robota-polecam

napewno sie dogadacie co do ceny!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bzdura! jest specjalna szpachla która sie trzyma plastiku, mam już

> tak 2 lata i nic nie pęka ani nie odpada

co to za szpachla co sie trzyma plastiku ? pochwal sie bo latwiej wyszpachlowac niz lutowac plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to za szpachla co sie trzyma plastiku ? pochwal sie bo latwiej

> wyszpachlowac niz lutowac plastik

Jest taka szpachla firmy dyna zdaje sie. Jutro w pracy zobacze i dam info. Jest to szpachla elastyczna do zderzaków. Wiele zderzaków nią robiłem i nic nie odpadało. Jest ona w tubce jak pasta do zębów lub w standardowej puszce.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest taka szpachla firmy dyna zdaje sie. Jutro w pracy zobacze i dam

> info. Jest to szpachla elastyczna do zderzaków. Wiele zderzaków

> nią robiłem i nic nie odpadało. Jest ona w tubce jak pasta do

> zębów lub w standardowej puszce.

> Pzdr

czekam na info zlosnik.gif ciekawe jak cena zlosnik.gif po dzwonie mam zdes nowy i rowek bede likwidowal - na wczesniejszym zadna szpachla sie nie trzymala, wszystkie odmiany probowalem i dupa, nawet ja wkretami dokrecalem i na klej dawalem ale i tak pekala to tu to tam zlosnik.gif wyskrobalem ja i wlutowalem plastik - koniec problemu ale zabawy duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, chcialbym se pozbyc rowka z zderzaka CC tylko hmm jaki jest

> najlepszy znany wam sposob?? spawanie w zakladzie odpada bo

> ostatnio pytalem sie o spawanie drobnej rysy to zaspiewali 20zł

> wiec... hmm co proponujecie szpachlex only ?

Ja zrobilem tak najpierw wycialem paski plastiku takiego zeby wszedl w te rowki potem przekleilem je zywica i mata szklana do zderzaka (kilka warstw) a na koniec wyszpakchlowalem wszystko zwykla szpachla do karoserii. Mam tak juz ponad rok i nic nie peka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.