Jump to content

ppmarian

użytkownik
 • Content Count

  12046
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

811 Przezacny kompan

4 Followers

About ppmarian

 • Rank
  weteran

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W volvo jest identycznie Wysłane z tel.
 2. U mnie mogą się połączyć z autem, nawet zdiagnozować awarię (cokolwiek to znaczy) Ale teoretycznie tylko jak im na to pozwolę. Wysłane z tel.
 3. Włożyłam do slutu SIM kartę i poszło. Fabryczna została na miejscu. Wysłane z tel.
 4. U mnie był fabryczny SIM z limitem danych (głównie tematyka , zdalne opalanie itp) podzieliłem na NJU 30GB i ma normalnego neta. Działa. Wysłane z tel.
 5. Nie wszyscy latają z wywieszony językiem. Jak widzisz poza praniem rano mam nawt czas na AK przed 6 Ba nawet z psem chodzę poranny nordik. Mieszkam na wsi a Dziecko budzę 7.30 żeby 7.55 było w szkole - rowerami jedziemy 5-7min. Praca nie zajac. Poczeka. Nie każdy pracuje na gwizdek. Wysłane z tel.
 6. Czynu o 4? Ustawiasz na 4 o 6 koniec. Rozwieszasz, idziesz do roboty, wracasz suche. Druga opcja: nastawiasz na 13 o 15 koniec. Wracasz z roboty rozwieszasz Trzecia opcja: w weekend nastawiasz kiedy chcesz. Wysłane z tel.
 7. Na chwilę obecną w PL tylko plug-in Ca codzień dom-praca-dom robisz na EV Weekendy i wakacje bez stresu normalnie na paliwie Na teraz outlander plug-in jest za 140kPLN czyli dokładnie tyle ile porównywalną wersja benzynową AT AWD I mamy kawał dobrze wyposażonego samochodu z uciagiem na haku 1500kg a nie jakąś popierdulke klasy B Wysłane z tel.
 8. Ja jechałem prawie ta trasę plug-in Wysłane z tel.
 9. Ja postrzegam inaczej. Jezdzila na lpg czyli tanio. Perspektywa płacenia 2x tyle za litr paliwa to od razu blokada psychologiczną. Więc zrekompensować może tylko 2x mniejsze spalanie Wysłane z tel.
 10. Koleżanka której pomagałem kupić autko w miejsce jej wusluzonej BMW w lpg bardzo na to zwracała uwagę aby więcej nie kosztowala jej jazda niż obecnym. Dlatego granica 5,X l/100km była nieprzekraczalna. Padło ma twingo turbo i się nie zawiodła. 5.2 wychodzi jej z kolejnego baku. Wysłane z tel.
 11. Jaka firma? Czy bezpośrednio z volvo? Bo to zmienia postać rzeczy. Wysłane z tel.
 12. Przy okazji tematu przyczep. Wczorajszy wiatr w moje okolicy Wysłane z tel.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.