Jump to content

ppmarian

użytkownik
 • Content Count

  12259
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

953 Przezacny kompan

4 Followers

About ppmarian

 • Rank
  weteran

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ppmarian

  Tipo 2021

  Isofix był. A radio było normalne z CD i 6 głośników Wysłane z tel.
 2. W outlanderze phev przy baterii 12kWh trzeba było pilnować aby mieć min połowę pojemności przed wjazdem wysokie gory/przelecze bo zwyczajnie benzynowy 2.0 silnik przy tej wadze auta bez pomocy baterii nie dawał rady - wysokie obroty A mimo to niewystarczajaca moc do np. swobodnego wyprzedzania pod górę lewym pasem. Jeżdżąc z przyczepą pilowalem aby miec min 75% zapasu w baterii. Wysłane z tel.
 3. W outlander jak stoi A silnik jest w trybie generatora to masz normalnej obr ok 700-800. Jak tylko ruszysz to podskakuje do 1100obr A potem w zależności jak mocno wciskasz gaz. Max 4500 wyżej się nie kręci. Wysłane z tel.
 4. Podobnie w Outlandera phev. Powyżej 65km/h sipnik spalinowy spina się na stałe z przenimi kołami. Tylna os jest napędzana elektrycznie stałe (W wymuszonym trybie awd) lub w tylko w razie p o ślizgu przedniej osi. Do tej prędkości całość napedu realizowana jest w 100% przez silniki elektryczne(przód i tyl) zasilane z baterii lub jak są wyczerpane to z generatora napędzane przez sipnik spalinowy. Wysłane z tel.
 5. Miałem Tak w subaru z US Wysłane z tel.
 6. W nocy było-16 Auto stoi na dworze. Żadnych problemów Wysłane z tel.
 7. To wiem. Po zatem na miejsce dojechaliśmy późno w nocy awatary był dość wcześnie więc silnik pewnie nie wychodził się całkowicie do temp zew. Niepokój jednak był... Wysłane z tel.
 8. Jak byłem w Finlandii i temp w nocy spadła do -28 to miałem miękkie nogi rano uzająurucjac auto. (Był zalany płynem do -28) Wysłane z tel.
 9. Holandia, Anglia (tu oczywiście temat kierownicy) Wysyp outlander phev. Kupiłem prywatnie (to ważne bo PL handlarze już to wyczuli i winduja cene) dwa lata temu sprzedałem praktycznie za tyle samo... Wysłane z tel.
 10. Przy używanych już nie. Sprowadzne z karaju gdzie były dopłaty są W cenie diesla... Wysłane z tel.
 11. Wg mnie to nie niezły wynik ale raczej odbieram to w kategorii "da się". Wysłane z tel.
 12. Wybrałem z listy IONiQ oraz trasę wroclaw-interlaken poprawiłem temp zew na zero st. Wysłane z tel.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.