Jump to content

ppmarian

użytkownik
 • Content Count

  11827
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1h 16m 31s

About ppmarian

 • Rank
  weteran

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie. Tak gdzie nie ma ograniczeń wiekszosc jedzie 150-160 w tych miejscach wiekszosc Teslaii dalej toczy się ~100-120km/h Wysłane z tel.
 2. 1. https://cleantechnica.com/2020/02/04/porsche-taycan-tesla-model-3-long-range-do-laps-around-leipzig-in-range-test/amp/ 2. Nie zrozumiałeś. Przeczytaj mój post Jeszcze raz. Wysłane z tel.
 3. Teraz jedź tymi oboma autami na autostradę Zapnij na tempomacie normalną przelotową prędkość i porównaj wyniki zasięgu Ostatnio zrobiłem w bardzo krótkim czasie ponad 9000 km tylko po autostradach niemieckich Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że najwolniej tam jeżdżący autami są tesle Wysłane z tel.
 4. ppmarian

  Dotacje przeszły?

  Po lifcie dostanie przycisk EV tak jak outlander Wysłane z tel.
 5. Brać. Szczególnie że były tam dostępne też silniki R5! Wysłane z tel.
 6. Jaj będą proponować taką kasę dla pracowników jak obecnie to przyszliscu jest im nie wróżę. Wysłane z tel.
 7. Kia picanto Wysłane z tel.
 8. 25kPLN to już okolice 4 letniego Miśka spacestar oczywiście z klima Wysłane z tel.
 9. ppmarian

  Dotacje przeszły?

  Kangoo to na tamtą chwilę był jedyny EV dostępny w nadwoziu van. Wpasowal się w wizerunek firmy, i zadanie jakie mial speniac do 100-150km dookkola komina to sie szarpnelismy. Teraz widać ze to ekonomicznie się nie spina A zima czy na S zasięg spada w oczach. mimo teraz czeka nas wymina i ze nissan nv200 EV ma lepsze parametry niz Kangoo ev pewnie skończy się na dieslu. Wysłane z tel.
 10. ppmarian

  Dotacje przeszły?

  Mi obcy rynek EV bardzo przypomina schyłek lat 90 i LPG Nie chce tego powtarza i układać trasy pod stacje. LPG miała tą przewagę że zawsze można było ko tankować trasę na noPb Poczekam te 20lat i z chęcią dołączę do pełnego EV Mimo że jeden juz taki pojazd użytkuje w firmie i zalet brak vs diesel. Kangoo EV vs Ford Connect diesel. Wysłane z tel.
 11. ppmarian

  Dotacje przeszły?

  Mi szkoda język strzelić Tu jest dyskusja tego przypadku w PL realiach: https://www.facebook.com/groups/EVdriversPL/permalink/1391273031076231/ Wysłane z tel.
 12. ppmarian

  Dotacje przeszły?

  Tyle że ja nawet na Daily car patrzę przez pryzmat "inwestycji". Czyli wydać najmniej za konkretny segment i właściwości auta. Dla tego teraz mam plug-in A nie lpg czy diesla lub pełnego EV Wysłane z tel.
 13. ppmarian

  Dotacje przeszły?

  Tak z wszystkimi zaletami i Wadami pełnego EV Dla mnie to słaba inwestycja z 10 letnia stopą zwrotu. Wysłane z tel.
 14. ppmarian

  Dotacje przeszły?

  A tu nt. "opłacalności" EV Wysłane z tel.
 15. ppmarian

  Dotacje przeszły?

  Ja ma teoretyczne 50km a korzystam z 25km bo tyle mam do roboty gdzie się dobijam na powrót do domu. Więc nawet w zimie starcza zasięgu... Wysłane z tel.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.