Jump to content

ppmarian

użytkownik
 • Content Count

  10827
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1h 14m 21s

About ppmarian

 • Rank
  weteran

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ograniczenie z gory do 125kPLN brutto Wiec totalna lipa. Z sensownych aut tylko corsa sie zalapie.... Wysłane z tel.
 2. Informuję. Nie chwalę to raz Jeśli producent daje możliwość on /off to czemu mam z tego nie skorzystać ? zawsze można to potem włączyć. dokładnie taka sama dyskusja jak z systemem start-stop Niektórzy też go wyłączają pomimo że że przez to zwiększa się emisję zanieczyszczeń Wysłane z tel.
 3. Ten system działa do 20-30km/h czyli podobnie jak jedzą melexy Wysłane z tel.
 4. Mam. I pierwsze co zrobiłem to wyłączyłem to. Brzmi to jednostajnie trochę jak melex. Z kabiny przy zamkniętych oknach prawie nieslyszalne, za to przy otwartych dość wyraźnie. Wysłane z tel.
 5. i10 + klasyczny automat Wysłane z tel.
 6. Nawet 36kPLN do EV, wodór i CNG. Składać się na to będą kierowcy atakujący benzynę i ropę. LPG nie! Szczegóły tutaj https://elektrowoz.pl/auta/ustawa-o-doplatach-do-samochodow-elektrycznych-przeszla-przez-senat-czekamy-na-podpis-prezydenta-rp-i-rozporzadzenie/ Wysłane z tel.
 7. Wolnessaki też miały szpere w tylnym dyfrze. Np fotek 2.0 125KM '99 To samo wersję Huberta Wysłane z tel.
 8. Przecież to z jednej fabryki wyjeżdża. Poza tym w budżecie 15kpln rozmawiamy o autach z +2012 Wysłane z tel.
 9. Dla osoby mieszkającej w bloku bez możliwości doladowywania w garażu i robiacej większość przebiegu w mieście i dookoła komina taka "samoładujaca się" hybryda jest ciekawa propozycja. Wysłane z tel.
 10. W tym budżecie szukałem auta dla szwagierki. Plan był na 500 lub ew. aygo/c1/107 skonczylo się na KA. W porównaniu do 500: 3 lata młodszy i z lepszym wyposażeniem. Wysłane z tel.
 11. Tak w osobowym aucie. Wysłane z tel.
 12. To że jest stały. Na tamte lata żaden haldex nie miał podejścia. Wysłane z tel.
 13. W tym budżecie kupiłbym legacy IV przedliftowe czyli 2003-2005 z pancernym 2.0 sohc 138KM Wysłane z tel.
 14. Jaki budżet i czego od a u ta oczekujesz to coś doradza miałem/mam 7 subaru z wszystkimi chyba opcjami silnikowymi.... Poza dieslem Wysłane z tel.
 15. Ale tak licząc i operując takimi argumentami zawsze można postawić obok polo gti które robi wiatrak z tego puga I co z tego że koszt przejechania 100km będzie wyższy jak setkę robi 2s krócej i to może być dla kogoś kluczowym argumentem Ja ostro myślę o pełnym EV właśnie w budzie A/B klasy Ale nie spina sie mi to nijak finansowo przy nowym aucie i zalozeniu 5 lat trzymania do 100kkm Jedyna sensowna opcja to fiat 500e lub ZOE 3-4letnie Wysłane z tel.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.