Jump to content

ppmarian

użytkownik
 • Posts

  13227
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Retained

 • weteran

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ppmarian's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/20)

1.7k

Reputation

 1. Ale co za problem wcisnąć SAVE aby nie schodzić z bateria poniżej np 1/2 i mieć zapas na takie akcje ? I wykorzystywać każdy moment do odbudowania zadanego poziomu w baterii. Ja jak jeździłem outlandetem phev z przyczepa w gorach to było to bardzo przydatne.
 2. Dokładnie trzeba non stop jedzi z pedałem w podłodze żeby tak wydrenować baterie że nawet dolny bufor wyczerpie. Przy normalnej jedzie jak się aku wyląduje (na wyswielkaczu 0%) to spokojnie 2-3 pelne przyspieszenie z butem w podlodze 0-100 jeszcze będzie wspomagać* (wspomniany bufor) A należy pamiętać że każde odpuszczenie gazu to doładowanie baterii i szybko odbudowuju bufor i lekko poand 0% aby wspomagac spaline jak tradycyjna hybryda. * - w volvo tego nie sprawdziłem ale zakładam że jak outlander phev to poytafil 10lat temu to tym bardziej volvo teraz.
 3. Też mamy miękka hybrydę z d5 ciężko przekroczyć 11l z całego baku w trasie A w t8 bezproblemu "dotykalismy" 16l
 4. Outlander phev z 2012 juz miał charge i save Tak t8 jest super jednak zlopie prawie 1.5 razy tyle co diesel przy jedzie autostradowej.
 5. Nie potwierdzam. W tym roku jest zdecydowanie mniej kleszczy niż rok temu we wro i okolicach.
 6. Kierowkik jak kierownik, bylo widzieć mine zony/partnerki [emoji28] Pytanie jak z tym assistane. W spalinie masz "gratis" dostarczenie paliwa a tu ?
 7. Laweta podjeżdżała pod ładowarkę i zaczynali go wypakowywać
 8. Nie dojechał bo góra była za duża [emoji1]
 9. A tym czasem.... Dzisiejszy powrót ze Słowacji. Podobno powinno się zatrzymywać co 3h więc akurat padło na A4 g. Św. Anny. 1 + kawa zajeła mi 5min i dalej w droge bo po co tankować jak jeszcze blisko 1/3 baku Tej Tesli zabawa z laweta + ladowanie pewnie "ciut dluzej" Przy okazji pytanie czy assistance (pewnie zależy od ubezpieczyciela) traktuje to gratis jako "dowóz pakiwa" ? #format_to_juz_koniec_EV #format_Belchatow #format_dzieci_z_kopalni
 10. Mi się nie chce kopać z koniem. Nie zbiednieje jak poobracaja moja kasa te parę miesięcy. Simasa subaru nic na tym nie zyskam / stracę.
 11. Chyba nie bardzo. Ja "odwróciłem" trawnik gleborgryzarka i na to zasiałem.
 12. Moda nie moda. U mnie 1/4 trawnika wyleciała na rzecz łąki kwietnej. Widzę same plusy. Mniej roboty z koszeniem. Owady praktycznie tylko tam siedzą a nie paletaja się po całym ogrodzie, ładny zapach, kolorowo.
 13. Ale ja grzecznie place, potem nie płacę potem place i tak w kółko . W bilansie końcowym wychodzi na to samo a glowa lżejsza od użerania się
 14. Ja sobie odpuściłem to ciągle pisanie o korektę. Przecież w bilansie rocznym i tak wyjdzie to samo.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.