Jump to content

2New

użytkownik
 • Posts

  4586
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About 2New

 • Birthday 07/30/1977

Profile Information

 • Name
  Robert
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  EPML
 • Zainteresowania
  FIUT to moich zainteresowan skrót - Film I Uwentualnie Telewizja
 • Car
  VW Touran II

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

2New's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

6

Reputation

 1. kasiok-ML-288297776-ML- Wątek tematyczny nr 1.Link w FAQ.[Orochimaru]
 2. > zasadność/bezzasadność kupienia rocznika 2004-2005? Zasadność taka sama jak w przypadku B5 Popularność niemal jednakowa. > 1. Jak to jest z rudą, czy faktycznie żre te roczniki na potęgę? W Anglii jeździłem M6 z 2005 - brak rdzy. W Polsce mam 2004, zjedzony przedni błotnik. Widziałem auto z Włoch, 2004 - zjedzona dookoła. > 2. Które silniki uważane są za dobre i sprawdzone. Patrzę na 1.8 albo 2.0* W obydwu miałem/mam 2.0 diesla, 121KM. Mnie nie zawiódł. > 3. Czy to prawda że (generalnie) mazda z tymi silnikami trudno się gazuje? Wiem że to zależy od > fachmana, ale chodzi mi o "problematyczność" użytkowania (względem innych marek). Kolega ma zagazowaną 2.0 i coś się tam pierdzieli - zapłony wypadają czy coś.
 3. > Zadziała, ale trzeba trzymać przycisk aż siłownik dojdzie Niekoniecznie. To zależy od tego, jak działa mikrowyłącznik w siłowniku. Jeśli ma przerwę pomiędzy stanami skrajnymi, to będzie przerywał pomimo trzymania przycisku. > i w odpowiednim momencie go puścić, bo > trzymany stale spowoduje, że układ będzie "pompował" . Tutaj się zgodzę. Ale miało być prosto
 4. > Gdybyś jednak rozrysował ten schemat będę niezmiernie wdzięczny. > Przycisk chyba nie monostabilny, chodzi o krótkotrwałe podanie impulsu który załączy całość. Takie coś mi na szybko do łba wpadło, ale nie wiem, czy to zadziała. Głównie chodzi mi o mikrowyłącznik zintegrowany w siłowniku MASTER. Jego zadaniem w tym układzie jest rozłączenie masy gdy siłownik osiągnie swoje skrajne, wysunięte położenie - wtedy rozłączy się przekaźnik, zmieni się polaryzacja zasilania na silniku i bolec siłownika wróci do swojego spoczynkowego położenia. Tyle teorii - na żywo pasuje sprawdzić, czy to zadziała.
 5. > Może właściciel wątku określi jaki piec by go interesował, bo na razie gadka zeszła na zupełnie > inny plan. Nie wiem co jeszcze mógłbym dopisać ..... piec ma ogrzewać dom w zimie, tyle. Inne rzeczy podałem i chyba nie ma sensu się powtarzać.
 6. > Sa specjalne peszle oslaniajace kable w postaci spirali wyglada estetycznie i jest nie drogie. Podaj przykład/link
 7. > Dom masz ocieplony? Niestety nie > Jaka powierzchnia do ogrzania? Około 80mkw na pierwszym piętrze + standardowo ogrzewane jest podpiwniczenie, bo wtedy na górze jest cieplej. W sumie wychodzi więc około 160mkw powierzchni.
 8. > Zmienić ogrzewanie na gazowe. Kocioł gazowy już jest, ale koszty ogrzewania gazem niemłodego budynku niskie nie będą. Można sobie górnolotnie planować i marzyć, że opał tylko na gaz, tylko pewnie pierwszy rachunek to szybko zweryfikuje.
 9. > Powinieneś wiedzieć jak najwięcej, chociażby o prawidłowym spalaniu w kotle. Zachęcam do lektury. > http://czysteogrzewanie.pl/zakupy/ranking-kotlow-weglowych/ > http://forum.info-ogrzewanie.pl/ THX
 10. > - sprawdzic w jakiej kondycji jest komin i czy nadaje się do takiego kotła > - sprawdzić wentylację kotłowni Już jest kocioł węglowy, ale się wysłużył. Czas na wymianę. > Generalnie im cięższy kocioł tym lepszy (grubsza blacha). > Polecam stronę http://czysteogrzewanie.pl/ - odnośnie palenia i takich tam ciekawostek. Do przeglądnięcia
 11. > jeśli nie zdecydujesz się na jakiś wypas na groszek pellet czy cóś to polecam kocioł wszystkożerny > ceny paliw się zmieniają z czasem na tyle, że warto mieć możliwość palenia różnymi paliwami Rozwiń myśl. Po czym poznać na co jest dany piec ?
 12. > groszek czy śmieciuch? Mów mi jeszcze > Poza tym Defro, Zębiec .... No właśnie - proponowano Defro Optima Komfort 15 > Mało danych - ogrzewać ma tylko CO czy też CWU? To akurat jest napisane - ogrzewanie w zimie, czyli tylko CO. > Grzejniki? podłogówka? Grzejniki. > Podaj więcej danych. No i cena. Najpierw model trzeba wybrać a potem cenę dostosowywać.
 13. Witam Co polecacie do zimowego ogrzewania domu, piec powinien mieć około 15kW i być na paliwo stałe czyli węgiel. Czy jest coś, o czym się powinno wiedzieć przed zakupem takiego pieca ?
 14. > 314zł dom 127m2 Jeeeeeeest Już wątpiłem, że nikt zużycia nie podał w złotówkach
 15. > wychodzi jednak na to żę albo pół AK sra forsą albo chcą zrobić wrażenie że srają forsą Zią, nie denerwuj się Zią ...... A co zrobić w sytuacji, gdy nie mam starych mebli do wykorzystania i nie wiem, gdzie jest wysypisko, żeby takie meble posiąść ? Czy wydanie 200 złotych na regały metalowe z półkami to jest sranie forsą ? Nie przesadzaj
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.