Jump to content

mazus

użytkownik
 • Content Count

  420
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2m 49s

Community Reputation

0 Normalny

6 Followers

About mazus

 • Rank
  kierowca

Profile Information

 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. C tej dolnej śruby mogłoby w ogóle nie być. Ona i tak nic nie niesie.
 2. > Jak na zdjęciu. > długość: ca 6,3mm; średnica gwintu 8mm. Najlepiej plastikową bo ona dociska szybę w kabinie > prysznicowej i metalowa mogła by zrobić kuku. > Z nacięciem do wkręcenia - może być płaskie (obecne się wyrobiło), philips lub imbus. Danych nt > gwintu brak. > Gdzie tego szukać bo kopie po necie i metalowych w ch.., a plastiku niet Asmet na Jerozolimskich. jak nie będą mieli plastikowej to weź metalową i podłóż coś.
 3. > też prawda, ale czasem zdarza się taki, co bardzo chce... To brać i sprzedawać. Obrót sam się nie zrobi.
 4. > Macie jakiś sprawdzony namiar na niedrogą "wypożyczalnię szalunków" z okolic Śląska, Opolszczyzny, > Małopolski ? Chodzi o szalunki na strop monolityczny. Może Budosprzęt.
 5. > To jest cena z firmy typu Ulma, Peri, czy Hunnebeck, u Kazia pewnie wyszło by taniej. A sklejki > używałeś czy szalowałeś mdfem? Podejrzewam że PERI czy Ulma nawet nie spogląda już na takiego klienta z takim stropem szczególnie że jest kłopot z dźwiagarkami w każdej z tych firm.
 6. > Tej na U czy tej na P? Może się znamy > ja już koledze przez mail staram się systemowy wybić z głowy. A ktoś jest z tej na P? Czy może z tej na D?
 7. > no właśnie ... bo już mi się głowa gotuje i wychodzi na to NI MA gotowego > chodzi mi o projekt bliźniaka w konfiguracji takiej że > garaż jest na - 1 i do tego dwa piętra mieszkalne ( dom o małej powierzchni zabudowy ) > może coś komuś padło na oczy przypadkiem ? bo indywidualnie to mi sie nie kce > generalnie chodzi mi o coś takiego > linka ale nieco " mniej minimalistycznego może tu coś znajdziesz http://www.projektyzwizja.pl/
 8. > bzdura > w 2012 dostalem upustu od cennika 7000 i procz tego 50/50 z zerowy poziomem kosztow dodatkowych Może po prostu dostałbyś 10 000 PLN jakbyś nie brał kredytu.
 9. > Żonie potrzebne jest wozidło do pracy - dziennie trasa między miastem a wioską 34km w jedną stronę. > Uparła się na jakieś małe byleco. Rozmiar typu Nissan Primera już ją przeraża. > Zależy mi na małym spalaniu (benzyna), możliwością późniejszego dołożenia LPG. Auto w cenie 10 000 > pln (max). Wiek... no cóż jaki się da. > Na jakie marki/modele warto zwrócić uwagę by nie naciąć się na małe a paliwożerne? > Co się wam w praktyce sprawdza? > W imieniu dziękuję, za najlepszą sugestię, mogę wysłać portret z buziakiem na priv > Tak od siebie spytam... Peugeot 107? Szukałbym Aygo z klimą. Śmiga u nas w domu od 2010 roku kupiona jako dwulatek. leje paliwo i nic się nie dzieje. Spalanie na poziomie 4 litrów.
 10. > Kierownik budowy, jeśli nie posiada stosownych uprawnień do projektowania, sam w projekcie chyba > zmieniać nic nie może? Wystarczy zajrzeć do Prawa budowlanego. Nieistotne odstąpienie od zatwierdzonego projektu budowlanego lub innych wa-runków pozwolenia na budowę nie wymaga uzyskania decyzji o zmianie pozwolenia na budowę i jest dopuszczalne, o ile nie dotyczy: 1) zakresu objętego projektem zagospodarowania działki lub terenu, 2) charakterystycznych parametrów obiektu budowlanego: kubatury, po-wierzchni zabudowy, wysokości, długości, szerokości i liczby kondygnacji, 3) (uchylony), 4) (uchylony), 5) zapewnienia warunków niezbędnych do korzystania z tego obiektu przez osoby niepełnosprawne, 6) zmiany zamierzonego sposobu użytkowania obiektu budowlanego lub jego części, 7) ustaleń miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz nie wymaga uzyskania opinii, uzgodnień, pozwoleń i innych dokumentów, wymaganych przepisami szczególnymi. Projektant dokonuje kwalifikacji zamierzonego odstąpienia oraz jest obowiązany zamieścić w projekcie budowlanym odpowiednie informacje (rysunek i opis) dotyczące odstąpienia, o którym mowa w ust. 5.
 11. > Czesc. Chciałbym się towarzystwa zapytać, jaki zakupić bagażnik dachowy na 3 rowery do octavii II, > oraz po pierwsze, czy są jakieś ograniczenia prędkości ? Ostatnio jechałem za focusem na A1, > ciął 150 - 160 i rowery się nieźle chybotały, miałem wrażenie, że zaraz spadną więc odpuściłem > i nie śmignąłem gościa bo jak wiadomo prędkość na autostradzie to max 140. Wlokłem się za nim > i tylko czekałem aż mi rower na auto spadnie a poważnie to budżet max 2000 zł, da radę ? No > i z tą v max z rowerami na dachu to poważnie pytam, bo nie mam doświadczenia... Jeździłem z bagażnikiem Thule na OII. Belki Aerobar plus trzy uchwyty na rowery. Prędkości do 170 km/h. Spokojnie dawało radę. jednorazowa wycieczka maksymalnie 850 km. Nic się nie luzowało. oczywiście przy tej prędkości rower się bujały lekko, ale tylko lekko.
 12. > ma kilka rysek cywilizacyjnych na lakierze o masz. czytać potrafię. Konkrety dawać.
 13. > Po za tym, że niezbyt urodziwe, to ja nic nie widzę złego z założenia ma być rodzinne i wszystkomające a nie ładne.
 14. http://otomoto.pl/renault-grand-scenic-C33465064.html Jakieś opinie na podstawie zdjęć? Co można wypatrzyć lub przeoczyć?
 15. > Dokument Prawo jazdy, to cały przemysł, począwszy od szkół nauki jazdy, a skończywszy na > dokumentach w urzędzie. > To konkretne przychody, podatki i etaty, co oznacza wielu interesariuszy, którzy chętnie ciągnęliby > kołdrę w "swoją stronę". > Dziwię się, że ta liberalizacja przechodzi, acz jestem dwoma rękoma za Widocznie lobby producenckie jest silniejsze niż szkoleniowe.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.