Jump to content

rafaltd

użytkownik
 • Content Count

  635
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 1h 28m 37s

Community Reputation

11 Normalny

6 Followers

About rafaltd

 • Rank
  wyciszony kierowca

Profile Information

 • Lokalizacja
  Wschód Słońca
 • Car
  francuski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też miałem 5008 przez dwa lata i dwa razy wymieniałem prawą od dziennych. Przy xenonie jest zwykła żarówka 5/21. Pamiętam że czasami potrafiła nie łączyć bez konkretnej przyczyny.
 2. Chyba taka przypadłość dopadła ostatnio AA. Dzisiaj też mi przeczytał SMS i nie idzie zrozumieć co mówił.
 3. Ja mam Klebery i przy 90 a potem 100 km /h mam efekt buczenia i rezonansu. Opony przejechały już około 8kkm, są drugi raz na felgach założone i efekt ten sam. Obecnie nie pora na reklamacje ale żałuję że nie zrobiłem tego na wiosnę. Miałem nadzieję że może po powtórnym założeniu im przejdzie.
 4. No nie wiem. Renault w silnikach benzynowych z GPF właśnie zainstalowało ową kontrolkę informującą o znacznym zapchaniu filtra.
 5. A ja zapytam przy okazji AA czy w trakcie korzystania z map Google macie na ekranie samochodu ikonkę prędkości i dostęp do zgłaszania zdarzeń. U mnie na ekranie telefonu są te funkcje a jak wyświetlę ekran na samochodzie tego nie ma.
 6. Ja w swoim 1,2 Tce mam około 22000km i nic nie ubywa oleju. Olej zmieniany dwa razy. Średnie spalanie 7 l/100km. Ogólnie spoko silnik. Przyjemnie brzmi.
 7. Po jakim dystansie zjadło Ci te klocki. Pytam z ciekawości, bo też mam Kadjara.
 8. Zgłaszałem w maju w ASO. Wgrali niby nowe oprogramowanie i nic to nie dało. Obecnie mam przejechane około 16000 km i jakby mniej szarpie. Nie wiem czy się przyzwyczajam, czy też coś zaczyna się psuć 😁 Ogólnie silniczek chodzi wzorowo. Spalanie spadło do około 7 l. Oleju nie bierze.
 9. Z tym przybywaniem oleju to pewnie za sprawą filtra GPF.
 10. No właśnie jak Toyota a konkretnie Prius. Dla mnie ten tył jest nienaturalnie duży jak w Priusie, jakby szykowali miejsce na akumulatory.
 11. Dać niech to wyschnie i zalać woskiem.
 12. Mam Kadjara 1,2 kupionego w tamtym roku. Na obecną chwilę zrobione 7500 km i nie wziął grama oleju. Tylko mam problem z lekkim szarpaniem przy jeździe z stałą prędkością na 3 i 4 biegu w zakresie obrotów 1600-2000. Spalanie średnie na tym dystansie 7,7 l/100km.
 13. Jak dla mnie cena abstrakcyjna. 4 miesiące temu kupiłem Renault Kadjar z tym silnikiem, nowy i lepiej wyposażony z gwarancją i pakietem serwisowym na 5 lat za 77000 zł. Co do silnika to u mnie jak na razie brak problemów.
 14. Eko-skórę tymi samymi środkami można pielęgnować?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.