Jump to content

rafaltd

użytkownik
 • Posts

  638
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Lokalizacja
  Wschód Słońca
 • Car
  francuski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rafaltd's Achievements

wyciszony kierowca

wyciszony kierowca (10/19)

14

Reputation

 1. rafaltd

  Olej do TCE

  Ja w ASO za wymianę w 1.2 TCE płaciłem 375 zł. Wszystko ich, olej Elf Evolution 900 SXR 5w40 z normą RN0710.
 2. Ja do swojego kupiłem w wrześniu Denso model DUR-065L i DUR-048L. Zakupione na Allegro za około 100 zł. W porównaniu z oryginalnymi, na których wyjechał z salonu, to jest przepaść na korzyść Denso. Jestem nimi zachwycony, ciche i idealnie zbierają. Edit Dodam, że wyjąłem z pudełka i wszystko pasowało. Nic nie kombinowałem z mocowaniami.
 3. Też miałem 5008 przez dwa lata i dwa razy wymieniałem prawą od dziennych. Przy xenonie jest zwykła żarówka 5/21. Pamiętam że czasami potrafiła nie łączyć bez konkretnej przyczyny.
 4. Chyba taka przypadłość dopadła ostatnio AA. Dzisiaj też mi przeczytał SMS i nie idzie zrozumieć co mówił.
 5. Ja mam Klebery i przy 90 a potem 100 km /h mam efekt buczenia i rezonansu. Opony przejechały już około 8kkm, są drugi raz na felgach założone i efekt ten sam. Obecnie nie pora na reklamacje ale żałuję że nie zrobiłem tego na wiosnę. Miałem nadzieję że może po powtórnym założeniu im przejdzie.
 6. No nie wiem. Renault w silnikach benzynowych z GPF właśnie zainstalowało ową kontrolkę informującą o znacznym zapchaniu filtra.
 7. A ja zapytam przy okazji AA czy w trakcie korzystania z map Google macie na ekranie samochodu ikonkę prędkości i dostęp do zgłaszania zdarzeń. U mnie na ekranie telefonu są te funkcje a jak wyświetlę ekran na samochodzie tego nie ma.
 8. Ja w swoim 1,2 Tce mam około 22000km i nic nie ubywa oleju. Olej zmieniany dwa razy. Średnie spalanie 7 l/100km. Ogólnie spoko silnik. Przyjemnie brzmi.
 9. Po jakim dystansie zjadło Ci te klocki. Pytam z ciekawości, bo też mam Kadjara.
 10. Zgłaszałem w maju w ASO. Wgrali niby nowe oprogramowanie i nic to nie dało. Obecnie mam przejechane około 16000 km i jakby mniej szarpie. Nie wiem czy się przyzwyczajam, czy też coś zaczyna się psuć Ogólnie silniczek chodzi wzorowo. Spalanie spadło do około 7 l. Oleju nie bierze.
 11. Z tym przybywaniem oleju to pewnie za sprawą filtra GPF.
 12. No właśnie jak Toyota a konkretnie Prius. Dla mnie ten tył jest nienaturalnie duży jak w Priusie, jakby szykowali miejsce na akumulatory.
 13. Dać niech to wyschnie i zalać woskiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.