Jump to content

Florydziak_Florydziak_Flor

użytkownik
 • Content Count

  70503
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  70

Florydziak_Florydziak_Flor last won the day on April 9

Florydziak_Florydziak_Flor had the most liked content!

Community Reputation

19406 Człowiek - do rany przyłóż

About Florydziak_Florydziak_Flor

 • Rank
  atencjusz
 • Birthday 01/01/1971

Profile Information

 • Name
  Marek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Bagna
 • Zainteresowania
  Samochody! Rakiety! Kobiety! Alkohol!
 • Car
  jakieś dwie pierdziawki

Recent Profile Visitors

9227 profile views
 1. Ciekawe. Wiki mówi ze to pra sama platforma co Camry i Lexus ES: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Toyota_New_Global_Architecture#GA-K
 2. Dla wyjaśnienia - w USA w cenniku są zarówno „factory options” jak i “dealer installed options” - teoretycznie możesz sobie skonfigurować samochód z jednymi i drugimi i dowiedzieć się jaka jest cena wyjściowa takiej konfiguracji ale praktycznie to wielkiego wyboru nie ma i bierze się to co jest na placu. Hak jest prawie zawsze DIO i zwykle dealerzy są w stanie go zamontować.
 3. Dlatego np. w Corvette były dwie opcje przekładni głównej o różnych przełożeniach. W zależności od tego jaką się wybrało zmieniała się prędkość max i przyspieszenie do setki.
 4. Zakładam że jest ten sam używany w wielu samochodach wiec pytanie nie jest specyficzne dla jednego modelu. Czy ten czujnik ma tylko trzy wskazania (po kurek, w sam raz, na dnie) czy wskazań jest więcej tylko ja po prostu ciagle widzę jedno?
 5. Próbuję porównywać podobne konfigurację choć w BMW można albo mieć hybrydę albo 4 sekundy do setki ale razem już się nie da. O masażu w siedzeniach też w BMW nie słyszeli. Sprzęt audio też trudno znaleźć przyzwoity. Generalnie widać że poziomem wyposażenia S60 jest raczej bliższe BMW 5 a nie 3.
 6. No nie wiem. Konfiguruje to BMW i wychodzi mi znacznie drożej.
 7. Mi dali za darmo przy zakupie. 3 lata / 36 tysięcy mil. Ale w cenie nie ma np. wymiany piór wycieraczek które to sam muszę zmieniać.
 8. Moim zdaniem ani jeden ani drugi. Sądząc z tego co piszesz, to Volvo jest rozważane w wersji B3? Z jakąś makietą silnika która nie ma przyzwoitej mocy (to spory i ciężki samochód)? Skonfigurowalem Ci Volvo tak jak powinno być: https://s.volvocars.com/gUwfbTZyQpQVT1Kz (W USA podobna konfiguracja kosztuje mniej-więcej 60% tego co w PL).
 9. Jak chcecie narzekać na brak miejsca to zapraszam do Porsche Cayman. W podłokietniku nie mieści się komórka. W sumie to nawet maseczka na pysk tam ledwo wchodzi. Miejsc na kubki nie ma - są takie okropne trzymacze które wychodzą z deski po stronie pasażera. Kieszenie w drzwiach są jak w spodniach super-slim - da się coś tam wcisnąć ale z wielkim trudem. Za to Porsche wymyśliło dwa prawie niedostępne schowki za fotelami - żeby się do nich dostać trzeba otworzyć bagażnik i się w nim położyć. Od strony kabiny pasażerskiej trzeba by mieć rękę z dodatkowym stawem żeby tam dotrzeć. Schowki są genial
 10. Tak czytam te dane i u nas jeden dealer jest w stanie pobić wyniki całej Australii Nie chce mi się przepisywać: https://www.motor1.com/news/498357/march-2021-auto-sales-automakers/
 11. Pewnie zakładano że będzie regularnie czyszczony To trochę jak z patelnią. Jak będziesz smażył i nigdy nie czyścił to w końcu tez ci się kiedyś zapali.
 12. A nie lepiej jakieś stalowe naczynie na nóżkach żeby jak coś spadnie to miało się gdzieś spokojnie palić. I wykrywacz CO żebyście się nie zaczadzili...
 13. Mysle ze nie musisz tego czyścić do połysku i jak zedrzesz większość to będzie OK. A na przyszłość podobno wystarczy zamknąć dopływ powietrza od dołu żeby taki pożar zgasić i nie trzeba robić powodzi.
 14. A to niw oczyściło się już samo tym pożarem?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.