Jump to content

Ryb

użytkownik
 • Content Count

  15926
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  132
 • Time Online

  3d 20h 2m 8s

About Ryb

 • Rank
  Mgielny Rycerz

Profile Information

 • Płeć
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Złożył skargę na bezczynność. Oraz leczył przejechaną stopę powyżej 7 dni.
 2. Bo klasyfikował też dla małych i grubych. Dla siedmiolatka jest Recaro Monza.
 3. Spokojnie, kupią to tacy co myślą że jak auto ma mniejszy zbiornik paliwa to jest tańsze w eksploatacji bo mniej kosztuje tankowanie. Największą bzdurę da się sprzedać, byle trafić do odpowiedniego klienta. Widać w kogo celują marketingowcy Toyoty.
 4. W Polsce nazywają to: "samoładujące się akumulatory, których nie trzeba ładować bo są zawsze naładowane".
 5. Nie jestem fanem zwiększania dotkliwości kar. Za to jestem wielkim fanem odcinkowych pomiarów prędkości i konsekwentnego karania za każde wykroczenie. Tak naprawdę edukację w zakresie przestrzegania prawa robi się egzekwując drobne kary za drobne przewinienia, nie duże kary za duże. Te drugie są tylko medialne ale to nieuchronność małych kar sprawia że ludzie zaczynają rozumieć że nie opłaca się łamać przepisów.
 6. Nie twierdzę że pomysł nie jest debilny ale twierdzę że byłby skuteczny.
 7. Ja chciałbym karać wszystkich za wszystko (bo perswazja i edukacja to drogi donikąd, czego zresztą chlubnym przykładem są Twoje posty). I zostawić to w rękach społeczeństwa. Jak Cię podpieprzy kolega z murka to będziesz mógł mieć tylko do niego pretensje.
 8. Tak jakby teraz ci co przekraczają przepisy nie prowokowali niebezpiecznych sytuacji i przypadkowi ludzie nie cierpieli. Poza tym taki prowokujący natychmiast zostanie nagrany przez kogoś innego i z myśliwego stanie się ofiarą. Ale to jest Norwegia i ich mentalność. U nich działa koncepcja nie przejechania sąsiadowi dziecka wracającego ze szkoły. Tu jest Polska i nasza mentalność. My mamy gdzieś życie dzieci sąsiada, u nas się sprawdzi tylko model który pozwoli temu sąsiadowi dowalić filmując jak skręcił bez kierunkowskazu i jeszcze przytulić trochę kasy.
 9. Skup się. Przesunie się ich z latania z suszarkami do oglądania filmików i wysyłania mandatów. Taniej i efektywniej.
 10. Obrobić to będzie można z łatwością. Zapominasz że z dnia na dzień będzie można odwołać z ulic wszystkich Policjantów. Przestaną być tam potrzebni.
 11. Wystarczy każdemu kamerkowiczowi który przyjdzie na Policję z filmikiem odpalać 10zł od wystawionego wskutek jego zawiadomienia mandatu. Biorąc pod uwagę mentalność Polaków obstawiam że w jakiś tydzień zniknęłyby z naszych dróg wszystkie przejawy łamania przepisów. Dodatkowo pozbylibyśmy się w ten tydzień dziury budżetowej.
 12. A ja uważam, że mogą być różne okoliczności i różne powody łamania przepisów, w tym przekraczania dozwolonej prędkości. Biorąc jednak pod uwagę przyczyny wypadków oraz ich konsekwencje w zestawieniu z takim parametrem jak prędkość samochodu można śmiało założyć, że każdy kto ma mózg większy od tiktaka potrafi z łatwością przewidzieć potencjalne skutki rażącego przekraczania dozwolonej prędkości, zwłaszcza w terenie zabudowanym. W związku z tym, jeśli ktoś przekracza prędkość w terenie zabudowanym nie o 5, nie o 10, nawet nie o 20 ale aż o 50km/h(!) to znaczy że jest kompletnym debilem, który powinien stracić prawo jazdy bo nigdy mu się ono nie należało. I chyba na tym można zakończyć dyskusję zamiast szukać głupich tłumaczeń, mających na celu pokazać światu że bezmózgie yeti za kółkiem widzą jakieś uzasadnienie dla swojego bezmózgowia. Przecież ich trzeba izolować od społeczeństwa zamiast słuchać co mają do powiedzenia.
 13. Jak to dobrze nie mieć CB...
 14. Jeśli jadę z maksymalną dozwoloną prędkością to trudno jeszcze cokolwiek gnieść,
 15. Polacy na widok aut na prawym przyspieszają, żeby ich zniechęcić do wjechania na lewy. A jak już któryś z tych na prawym włączy kierunkowskaz to ten na lewym wciska gaz do deski. Przećwiczone wielokrotnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.