Jump to content

rafciojuve

użytkownik
 • Content Count

  1131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

242 Przezacny kompan

2 Followers

About rafciojuve

 • Rank
  bianconeri

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Znowu ta...
 • Car
  204

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gorsze jeżdżą, laskę naciągnęli ile mogli, jak już na podnośniku to wycisnęli ile mogli. Takim autem to się jedzie do Kazia bez faktury i mówi co ma zrobić. Płacisz 800 i jeżdzi tak samo jak po wydaniu 6k...
 2. Kobieta przyjechała: "Chciałam przegląd i wymianę klocków, ale jak jest coś do zrobienia to też zróbcie". No to wymienili wszystko co na myśl im przyszło.
 3. Być może nawet najlepsza u nas. Ale w relacji do wynagrodzenia w UK a u nas, jest to śmiechu warte.
 4. Jakby u nas była za 99pln to bym nie wybrzydzał i brał.
 5. Cena dramat jak dla mnie, płaciłem 2700 za 58k wartości, Aso, gwarancja wartości...
 6. BMW jest premium, czy to nowe czy 10 letnie, to nie fiesta 1.0 po czipie...
 7. Czyli jeżdżąc od A do B 95 w zabudowanym i 195 na autostradzie można mieć czyste konto, ja sobie pozwalam na trasach które znam, na drogach dla mnie "nowych" plus 30 góra.
 8. Nie każdy mieszka w samochodzie ja jeżdżę tez codziennie tą samą trasą jak chomik i co z tego? Mam przez Radom do roboty jechać? XD Mam co robić poza autem
 9. Po co to komu? 350pln za 200KM płacę więc nie narzekam taniej nie będzie...
 10. Ojciec wziął ode mnie accorda 2001, kat za 5k tam jest
 11. A co chcesz to do grobu zabrać? To tylko rzeczy materialne. Kiedyś zamkniesz oczy i tyle z tych gadżetów. W wieku lat 70 będę czuł się się bardziej komfortowo mając coś swojego oprócz powiększonej prostaty. Nie chciałbym mieszkać wtedy w wynajmowanym mieszkaniu i się trząść, że mnie wywalą z niego jak nie będę już miał siły pracować i zostanę z głodową emeryturą bez grosza przy duszy. Bo przecież do grobu nie zabiorę, a wszystko co mam to tylko raty przecież.
 12. Co Ty 20pln za spotify czy netflixa porownujesz do auta? Własność to podstawa, wynajem to niewolnictwo Płacisz, czas mija, zostajesz z niczym Do tego to dąży wszystko, aby człowiek nic nie miał, żadnej własności....tylko raty za wszystko, ale ja to staroświecki jestem.
 13. Jak auta tak porównywalne to rwd jak dla mnie, czyli BMW. Zawsze na poprawę nastroju dobrze na mnie działało wymuszone pójście bokiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.