Jump to content

tomcat

użytkownik
 • Content Count

  1471
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Normalny

3 Followers

About tomcat

 • Rank
  kierowca
 • Birthday 10/31/1979

Profile Information

 • Name
  Jacek
 • Lokalizacja
  ES
 • Car
  Croma 1.9 Multijet 120KM
  Grande Punto 1.3Multijet 75KM
 • Motorcycle
  nie mam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może będzie okazja. Niestety wygląd nie przekonuje.
 2. Pisze o efektywności energetycznej i na tą chwilę rzeczywiście chyba KIA/Hyundai mają najlepszą, ale myślę, że inni nie śpią i czymś nas zaskoczą. Swoją drogą mam wrażenie, że układy napędowe u większości producentów pochodzą od tego samego dostawcy (wszystkie samochody mają po 136KM lub 204KM). Na rynku jest napęd Nissana, Tesli, VW i reszta od jednego producenta.
 3. Jeździłem plug-in'ami (Superbem i Outlanderem) i dla mnie oprócz tego że mają pewne zalety, to mają wady obu typów napędu i podwójne skomplikowanie... Jako nowy mógłbym jeszcze rozważyć, ale jako używany będę unikał.
 4. Aż tak daleko bym nie szedł w konkluzjach, ale rzeczywiście pod względem efektywności Koreańczycy są nieźli. Reszta próbuje przekonać klienta designem lub efektownością.
 5. Śledzę, ale nic szczególnie atrakcyjnego nie rzuciło mi się w oczy.
 6. 9 i 5 - zacytuje młodego: "Ten samochód mnie ciśnie w plecy!" 🙂 Główne przeznaczenie to codzienna trasa podmiejska 40km plus 10km po miescie z jedną lub dwiema osobami. Do tego w weekend np. 120-150km autostradą z całą rodziną. Na dłuższe wypady zostaje spaliniak, bo długie postoje w trasie mnie irytują i męczą tym bardziej jak są nie w tej chwili kiedy ja chce. Wiem o tym rozrzucie i biorę na to poprawkę (wszystkich parametrów jazdy tu nie wpisałem). Uważam, że planowania trasy i ładowań po kątem warunków, obciążenia itd trzeba będzie się nauczyć.
 7. Jak zobaczę ofertę to uwierzę... Na tą chwilę max co wynegocjowałem to 1000zł od ceny z konfiguratora. Na Leafa mam ofertę 159kPLN za wersję 62kWh Tekna - więc max maxów. Co daje mniej więcje -30kPLN od ceny z konfiguratora.
 8. Ciężko się dowiedzieć, bo dealer się upiera, że rabat to max 1000zł co patrząc na konkurencję byłoby trochę - mmmeeehhh...
 9. Nawet moja żona chciała (ja też) ale dealerzy twierdzą, że nie mają żadnych samochodów.
 10. Ładny kolor. Daj znać jaki będzie efekt modyfikacji.
 11. Ja 150KM nie chciałem głównie ze względu na wyższą awaryjność i więcej rzeczy do popsucia... Niemniej Twoja wersja bardzo ładna - szczególnie środek. Moją dojeżdżę do śmierci i następny będzie elektryk. Pozdrawiam
 12. Moi drodzy, W ciągu ostatniego miesiąca przetestowaliśmy z rodziną większość dostępnych samochodów elektrycznych nadających się do codziennej jazdy po mieście i krótkiego wypadu za miasto (do dalszych wypadów z większym ekwipunkiem nadal pozostaje w rodzinie duże spalinowe kombi (FIAT Croma)) . Rodzina liczy 2 dorosłych i 2 dzieci. Testy były różne: nieraz tylko przejażdżka kilka km po mieście w asyście sprzedawcy z salonu a nieraz weekendowy test i przejechane po 200-300km (w tych przypadkach testy zużycia były robione zawsze na tym samym odcinku 15km A2 przy gr
 13. Nic... Wymieniałem olej i tyle.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.