Jump to content

KotLarry

moderator
 • Content Count

  8508
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  2d 7h 38m 10s

About KotLarry

 • Rank
  Marzyciel
 • Birthday 02/05/1983

Contact Methods

 • Hangouts / GT
  brak
 • iMessage
  brak

Profile Information

 • Name
  Misiek po prostu Misiek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Zainteresowania
  SimRacing
 • Car
  gvii, bii
 • Motorcycle
  brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Gmerania w pomysłach o radiu w Bravo ciąg dalszy. Uznałem, ze zależy mi bardziej na stabilności działania niż na wyglądzie, więc olałem zestawy chińskie dedykowane, które są pozornie fajne, ale problematyczne. W Golfie mam radio, które ma w zasadzie wszystko zintegrowane: 1) bardzo ważne!, świetnie działający BT na dwa telefony, z którego ludzie mnie dobrze słyszą, z możliwością wybierania głosowego i na klawiaturze ekranowej, 2) odbieranie audio po bt 3) Obsługa z kierownicy 4) kamera cofania [tu już w golfie nie ma ale w bravo bym chciał 5) radio 6) UeSBe 7) może nie być CD 😎 filmy jak ogarnie spoko, ale przeżyję bez. Da się tak powiedzmy do 1000 PLN z modułem CAN, czy tylko w Erze?
 2. KotLarry

  Start-stop

  Wciśnij sprzęgło. PS jak Ci się wyłącza na toczeniu to coś jest nie teges. U mnie w obu wyłącza się na postoju.
 3. Cześć. W związku z tym, że chcemy rozebrać dwa stare budynki gospodarcze na działce padł pomysł postawienia w celach gospodarczych garażu blaszanego. Pytania mam jednak, może ktoś z Was Kochani się orientuje: 1) Rozumiem, że robimy to na zgłoszenie do powierzchni 25 m2? Coś jeszcze trzeba papierologicznie spełnić? 2) Co z podłogą, czy może być wylana? 3) Co z odległościami, czy można takie coś postawić w granicy , alb oblisko granicy czy ni huhu? Działka ma 19-20 m szerokości, więc szału nie ma z miejscem... Dzięki za info!
 4. Ano właśnie. BTW. Może warto kupić ten większy bagażnik za 350 PLN tylko nie wiem czy on jest tylko szerszy ale czy też wyższy. Ps 3 rowery, ja na tym moim tego nie widzę hehehe (niby jest na 3 rowery)
 5. Nie mam PS Mam auto służbowe, więc hak jest "nu nu" , poza tym w ciągu swojego życia samochodowego chyba tylko dwa razy miałem potrzebę haka... Przy trzecim zakładaniu szło jak z płatka.
 6. Aha! Zupełnie bym zapomniał. W instrukcji w części o kompatybilności dla golfa 7 wpisane jest ze trzeba mieć drugie światła i tablicę! I o ile mi hu hu rowery nie zasłaniają tablicy o tyle kółka minimalnie zachodzą na światła. Z praktycznego punktu widzenia jest ok, ale pytanie co jak trafimy na złego Pana Policjanta W jednym rowerze zdałem koło... Poza tym właśnie jesli chodzi o auta z mocowaniem w instrukcji C2. Boczne pasy wg mnie powinny jakoś być na zasadzie opaski a nie wpuszczania do środka. Opaska daje moiwosc otwarcia klapy bez ponownego montażu tych pasków Metoda wpuszczania, nie. Smai zobaczcie:
 7. OK żadnych uszkodzeń. Ale fakt trzeba pomachac tym co mają na haku te Bagazniki... Jak wyprzedzają cie lewym pasem
 8. Sytuacja była dynamiczna jak diabli. Mieliśmy nie brać ale... Efekt jest taki że w końcu odwiedziłem decathlon, kupiłem i o 1 w nocy dojechaliśmy na kwaterę. Jechałem 120 maks i rano ocenie cy można uszkodzić auto. Po tym jak zakładałem twierdzę że nie Ale świt pokaże
 9. Chyba jednak rowery weźmiemy na miejscu ... Ale dzięki. PS nie wgniata to karoserii?
 10. ... Nowe auto? Korci mnie, żeby drapnąć rowery na wakacje. Żona jest na nie, ale mi czacha dymi... No i nie mam czym. Pytanie, czy te bagażniki na klapę, to totalne "szajse" czy może jednak raz na rok przeżyje auto? [i rowery ]
 11. W golfie w tempomacie mam ogranicznik prędkości. Czasami korzystam. Bardzo fajna opcja. ALE dla świadomych ludzi. Wariatowi nie będzie to przeszkadzało w "zabijaniu dzieci" w żaden sposób. A nie da się ograniczyć prędkości w aucie na stałe bo to niebezpieczne.
 12. U nas w firmie nie bierzemy skód bo są droższe od golfa 7 ... Więc skąd ten ich sukces? Poważnie pytam...
 13. U mnie wymiana linek nie pomogła muszę zwrócić uwagę na to ramię... O ile w bravo jest.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.