Jump to content

POKS

użytkownik
 • Content Count

  2722
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

203 Przezacny kompan

About POKS

 • Rank
  starszy kierowca

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  DJ
 • Car
  dwa na F i przyczepa
 • Motorcycle
  Na pedały

Recent Profile Visitors

1056 profile views
 1. Nie. Chyba ,że dodasz kół i założysz gąsienice. Jeszcze pamiętaj o balaście. U mnie Qad na łańcuchach mieli kołami jak dużo śniegu.
 2. Jaka ościeżnica? Najlepiej foto.
 3. Przekaźnik ma dwa styki oznaczone A1 A2 (cewka) to wpinasz do wyjścia sonoff ,czyli sonoff załącza przekaźnik. Wyjścia 1,2 i 3,4 to są dwa zestyki zwierne. Potraktuj to jako włączniki i włączaj nimi sobie co chcesz. PS na obudowie tego konkretnego przekaźnika masz mały schemacik.
 4. Polecam obejrzenie. Zastosowanie dodatkowego przekaźnika za parę PLN i po problemie. Może być coś takiego https://allegro.pl/oferta/stycznik-modulowy-1-mod-230v-20a-2p-cewka-na-szyne-7959027101?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_budownictwo&ev_adgr=Elektryka+i+akcesoria&gclid=EAIaIQobChMI1uW60tLU7gIVib7tCh3b3QnIEAQYASABEgI4KvD_BwE Ten jest na szynę ale możesz wrzucić do puszki razem z sonoff możesz też zamontować w rozdzielni i sterować wybranym gniazdkiem, obwodem. Ten przekaźn
 5. Zależy wszystko od mocy którą chcesz sterować. Th 16 niby ma 16A obciązalności. ale same złączki do odbiornika już są trochę słabe. Jeżeli odpalasz grzejniki elektryczne to polecam sterowanie pośrednie (sonoff steruje przekaźnikiem /stycznikiem z cewką 230V) a dalej co podłączysz>
 6. Sonoff th 16 lub th10 + większy przekaźnik , do tego czujnik temp lub temp + wilgotność. Możliwość programowania temperaturowego, czasowego lub odpalania z palca. Całą kotłownią tym steruję CO, CWU, Cyrkulacja,Hydrofory,Zawory trójdrożne.
 7. POKS

  Oswietlenie

  Masz trzy włączniki, jeden krzyżowy i dwa schodowe.
 8. POKS

  Oswietlenie

  Bo za pomocą dwóch przewodów możesz podłączyć nieskończona ilość włączników. btw 3x schodowy nie zadziała. Jedynie 2xschodowy plus 1x krzyżowy da radę.
 9. POKS

  Oswietlenie

  Przekaźnik bistabilny i 3x włącznik dzwonkowy.
 10. Kratka w podłodze to zło ,zimne powietrze rozpełznie się po podłodze. Jeżeli to możliwe to należy zmodyfikować ten ładny piecyk i dostarczyć mu powietrze bezpośrednio. Może z tyłu jest jakaś szansa?
 11. Daj sobie spokój bateria kosztuje 10 zeta.
 12. Warunek długiego działania to osobne wejście na potrzymanie pamięci. Alkaliczna 9V pociągnie ponad rok.
 13. Jeżeli radio ma osobne wejście na podtrzymanie pamięci to podłącz tam baterię 9V i będzie banglać.
 14. Z tymi kołkami jest pewien problem, mianowicie otwór w który się wkręca wkręt jest bardzo ciasny i zdarza się ,że kołek się obraca cały. Polecam złapać koniec kołka szczypcami i przegwintować go najpierw (na sucho). A najlepsze to molly ,ale tylko z pistoletem do montażu.
 15. Podobno szczotki silnika padają.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.