Skocz do zawartości

pokrętło regulacji położenia świateł


jugopolis

Rekomendowane odpowiedzi

> w swoim samochodzie posiadam takie pokrętło ale przy kręceniu nim światła nie zmieniają pozycji i

> nikt mi nie potrafi powiedzieć dlaczego, nawet mechanicy. Czy ktoś może miał taki sam problem

> ?

> Z góry dzięki

bo ten hydroregulator się z czasem psuje i nie działa 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w swoim samochodzie posiadam takie pokrętło ale przy kręceniu nim światła nie zmieniają pozycji i

> nikt mi nie potrafi powiedzieć dlaczego, nawet mechanicy. Czy ktoś może miał taki sam problem

Miałem smirk.gif

Samochód był po drobnym dzwonie, klepany przez majsterkowicza w stodole. Jeden reflektor był założony z regulacją ręczną, a w obydwu pourywane zawieszenie luster - świeciły gdzieś Panu Bogu w okno. Żeby było jeszcze śmieszniej, jedna żarówka H4 była założona "do góry nogami".

Po sprawdzeniu, że hydrokorektor jeszcze zipie, kupiłem i założyłem dwa nowe reflektory, przystosowane do regulacji hydraulicznej, co rozwiązało problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już koledzy powiedzieli, że to wina hydroregulacji i raczej nic się z tym nie da zrobić - jak już padnie to po zawodach.

A teraz ładnie uzupełnij profil i przywitaj się w podwieszonym wątku zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to działa, ale masz reflektory bez regulacji i mozesz sobie pokręcić 270751858-jezyk.gif

mój hydrokorektor sam osobiście popsłułem hehe.gif wyciągając reflektory do regeneracji i zapowietrzyłem ciągnąc za dwignię reflktora, chcąc ją odpiąć od siłownika i wysunąłem go na tyle, że złapał luft blush.gif

i najlepszym się zdarza wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.