Skocz do zawartości

Co to za światła ?


Jasiu

Rekomendowane odpowiedzi

> pewnie za jakiś czas się pojawia tanie chińskie zamienniki

nie dziękuje....

Nie tak dawno kupiłem jakieś żarówki led do domu.... niby polskie, ale zalatują czystą chińszczyzną i co ? Pierwsza puściła dymek po 2 tygodniach, druga po 3, a trzecia jeszcze działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie dziękuje....

> Nie tak dawno kupiłem jakieś żarówki led do domu.... niby polskie, ale zalatują czystą chińszczyzną

> i co ? Pierwsza puściła dymek po 2 tygodniach, druga po 3, a trzecia jeszcze działa...

Polux? jeśli tak to omijaj szerokim łukiem, wykonanie i awaryjność gorsza niż tych z Chin smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie dziękuje....

> Nie tak dawno kupiłem jakieś żarówki led do domu.... niby polskie, ale zalatują czystą chińszczyzną

> i co ? Pierwsza puściła dymek po 2 tygodniach, druga po 3, a trzecia jeszcze działa...

ja tez kupiłem jakies tanie ledy do domu i co prawda świecą, ale jakość ich była tak tragiczna ze wrocilem do halogenowych starodawnych zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe jak długo to coś żyje?

> Czy to się wymienia jak przepali czy jak?

> Zrobi się na tym 300kkm czy dożywotnio ?

pewnie tak z zywotnościa jak tylne lampy w passacie B6 oraz Audi A6 B8, wielokrotnie widziałem wypalone moduły które nie świeciły. A koszt pewnie zaje....sty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tez kupiłem jakies tanie ledy do domu i co prawda świecą, ale jakość ich była tak tragiczna ze

> wrocilem do halogenowych starodawnych

wystarczy kupić dobre ledy zlosnik.gif u mnie póki co ponad pół roku i świecą elegancko - w całym domu wymienione, żadna nie padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pewnie tak z zywotnościa jak tylne lampy w passacie B6 oraz Audi A6 B8, wielokrotnie widziałem

> wypalone moduły które nie świeciły. A koszt pewnie zaje....sty

lampa tylna do passka b6 250zł.

Jechałem keidyś w nocy za nowym meśkiem CLS z diodami - mimo ksenonu miałęm wrażenie że mam światła zgaszone - świecił 2 wsie dalej, ciągle na długich - jak jechało coś z przeciwka, to w punkcie gdzie to coś jechało robiło sie tylko ciemno. Czad niesamowity ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Inteligentne oswietlenie.

Ostatnio sie smialem z kolega ktory pracuje w salonie vw/skoda/seat ze te nowe seaty ibiza maja przednie lampy led. Po jak bedzie mala stluczka parkingowa i poleci przod (maska, zderzak, 2 lampy led) to zrobia szkode calkowita bo lampy w serwisie beda kosztowac sporo kasy rotfl.gif juz nie wspomne ze wszystkie seaty na ledach mialy zaparowane lampy (nowe auto) i to nie podlega gwarancji sciana.gifscrewy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Inteligentne oswietlenie.

> Ostatnio sie smialem z kolega ktory pracuje w salonie vw/skoda/seat ze te nowe seaty ibiza maja

> przednie lampy led. Po jak bedzie mala stluczka parkingowa i poleci przod (maska, zderzak, 2

> lampy led) to zrobia szkode calkowita bo lampy w serwisie beda kosztowac sporo kasy juz nie

> wspomne ze wszystkie seaty na ledach mialy zaparowane lampy (nowe auto) i to nie podlega

> gwarancji

gdzieś na yt jest filmik porównujący jakość świecenia ksenonu w passacie kontra nowy Leon na LED i chyba na plus co do jakości doświetlenia drogi i zasięgu światła było dla ksenonu, LED wydawał się jakby przytłumionym światłem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.