Skocz do zawartości

Lusterko Stilo


darius456

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Dzisiaj w nocy jakiś złośliwiec rozwalił mi lusterko w moim stilo. Lusterko prawe. Uszkodzeniu uległo lustro oraz tylna obudowa. Obudowę pewnie ukradł bo nigdzie nie mogę jej znaleźć.

I czy lusterka 3D, 5D i MW są takie same?

Moje pytanie jest takie... Czy mogę wymienić samą tylną obudowę lusterka czy muszę kupić całe lusterko?

Oraz czy lusterka 3D, 5D i MW są takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie.

> Dzisiaj w nocy jakiś złośliwiec rozwalił mi lusterko w moim stilo. Lusterko prawe. Uszkodzeniu

> uległo lustro oraz tylna obudowa. Obudowę pewnie ukradł bo nigdzie nie mogę jej znaleźć.

> I czy lusterka 3D, 5D i MW są takie same?

> Moje pytanie jest takie... Czy mogę wymienić samą tylną obudowę lusterka czy muszę kupić całe

> lusterko?

> Oraz czy lusterka 3D, 5D i MW są takie same?

Są dwa rodzaje obudowy lusterek, jedne są okrągłe a drugie z kancikiem. Same lusterka pomiędzy 5D a 3D się chyba nie różnią, ale te trójkąty mocowane do drzwi są raczej inne (5D i 3D) i na pewno od anglika będzie miało inne nachylenie jeżeli przełożysz razem z tym trójkątem. Nie wiem tylko czy po zostawieniu swojego trójkąta i zamocowaniu lusterka angielskiego lusterko będzie odpowiednio nachylone, może ktoś już to przerabiał to podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moje pytanie jest takie... Czy mogę wymienić samą tylną obudowę lusterka czy muszę kupić całe

> lusterko?

Możesz samą obudowę. Jakbyś potrzebował jakiejś części to priv. Mam 2 (niekompletne) prawe lusterka. Może coś uzbieramy wink.gif

> Oraz czy lusterka 3D, 5D i MW są takie same?

Chyba się różnią trójkątami które są przykręcane do drzwi - reszta na 99% jest taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem tylko czy po zostawieniu swojego trójkąta i zamocowaniu lusterka angielskiego lusterko będzie

> odpowiednio nachylone, może ktoś już to przerabiał to podpowie.

Wydaje mi się że samego lusterka nie da się tak łatwo odłączyć od trójkąta. Jest tam tuleja która jest dość mocno zaciśnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokręciłem się troszkę po trawniku koło parkingu i znalazłem tylną osłonę od lusterka. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, ale obudowa w ogóle nie uszkodzona, nawet wszystkie zaczepy całe. Teraz muszę tylko sprawdzić czy "wnętrzności" lampy działają, tzn. czy działa sterowanie i ogrzewanie.

Nie mniej jednak muszę wymienić wkład. Czy ktoś już kupował coś takiego i jest w stanie coś polecić lub odradzić.

fP7OCUYm.jpg

CACaAfIm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mniej jednak muszę wymienić wkład. Czy ktoś już kupował coś takiego i jest w stanie coś polecić

> lub odradzić.

Wymieniałem u siebie bo były czarne. Podjechałem i po ok 15 min miałem lusterka obydwa wymienione na takie bez martwej strefy i z podgrzewaniem. Koszt chyba coś ok. 30 zł za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podgrzewanie całej powierzchni czy tylko mały kwadracik?

Moje wkłady za 30 z groszem (bez montażu) jakieś tam pierwszej lepszej firmy mają grzanie na całej powierzchni do 1cm od krawędzi dookola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po problemie. Cena za lustro z ogrzewaniem i plastikiem montażowym 30zł. Sterowanie działa, nie sprawdzałem ogrzewania, ale też powinno działać. Wątek można zamknąć. Gdybym nie znalazł tylnej obudowy lusterka było by więcej roboty, a tak tylko wymiana szkła. Pozdrawiam i dziękuję z pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.